Whey Protein Tozu Muscle Need Whey Protein 2270 Gr
Whey Protein Tozu Muscle Need Whey Protein 2270 Gr

Muscle Need Whey Protein 2270 Gr

Fiyat : ₺298,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei İrlanda
  • Son Kullanım Tarihi 12.2019

Muscle Need Nutrition Whey Protein 2270 Gr Özellikleri

Marka: Muscle Need

Servis Miktarı: 1 servis (30 gr)

Servis Sayısı: 76

Muscle Need Nutrition Whey Protein 2270 Gr Açıklama

Whey protein yağ ve şekerden yüksek oranda arındırılmış saf protein kaynağıdır. Sıradan beslenmeyle kaliteli protein kaynaklarına ulaşmamız   bazen zor oluyor. Bunun en kolay yöntemi protein açığınızı kapatmak için hazır bir ek gıdaya ihtiyaç duymamız, hazır gıdaların kolay karışması ve   pratik kullanımı sayesinde protein ihtiyacınızı anında karşılar.

Kanser hastalarının çoğunda yeterli beslenemedikleri ve bağışıklık sistemleri zayıfladığı için ek gıdalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Muscle Need Nutrition Whey Protein 2270 Gr Kullanımı

Protein ihtiyacınıza bağlı olarak günde 1-3 servis (250-300ml suya karıştırarak gün içinde veya antrenman öncesi veya sonrası alınabilir.

Miktar
2001 gr - 2500 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.