ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Gaspari Nutrition
  

Gaspari Nutrition


Gaspari Nutritioon 1998 yılında kurulmuştur. En önemli misyonu, dünyadaki en kaliteli, bilime dayalı spor beslenme takviyelerini üretmektir. Kuruluşundan beri sürekli kendini geliştirmektedir. Performans spor takviyesi söz konusu olduğunda kaliteden asla taviz vermemektedir. Vücut geliştirme, MMA sporcusu veya hafta sonu müsabakalarında, spor beslenme endüstrisinde bir idol haline gelmiştir. Çığır açan inovasyon ve araştırma destekli ürünlerle başlangıcından bu yana performans beslenme ürünlerinde öncü olmuştur. Gaspari Nutrition, şirketin üzerine inşa edildiği prensiplere sadık kalır: İnovasyon ve Kanıtlanmış Sonuçlar.

Rich Gaspari Hakkında

Rich Gaspari, 30 yıldan fazla bir süredir vücut geliştirme ve fitness alanında yer almaktadır. 1980'lerin ortalarından 90'lara kadar en iyi profesyonel vücut geliştiricilerden biridir. Ayrıca 1989'da ilk Arnold Classic'i, Mr. America Mr. Universe, Professional Mr. World'ü kazandı. Profesyonel vücut geliştirmede en çok beğenilen unvanı Mr. Olympia ikinciliktir. Rich, profesyonel spor hayatından emekli olduktan sonra gıda takviyeleri geliştirmeye başladı. Ayrıca dünyanın saygın markalarından biri olan Gaspari Nutrition'ı kurdu. 1998 yılında New Jersey garajında kurulan Gaspari Nutrition'ın tek bir amacı vardı. Dünyada en yüksek kalitede, bilime dayalı spor beslenme takviyelerini üretmek.

Gaspari Nutrition Markalı Ürünler ve Çeşitleri

Gasapari Nutrtion markalı ürünler içinde birçok kategoride ürün üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle ister amatör olun ister profesyonel herkese hitap edecek ürünleri bulabilirsiniz. Protein tozu, BCAA, Amino asit, Arginine, L-Carnitine, Kilo ve hacim alanında birçok kategori de ürün bulmanız mümkündür.

Gaspari Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

Gaspari nutrition markalı öne çıkan ürünler arasında;

-Myo Fusion

-Plasma Jet

-Size On

-Süper Max

-Amino Max 8000 olarak sayabiliriz.

Gaspari Nutrition Fiyat

Tüm markalarda olduğu gibi Gaspari markalı ürünlerin fiyatları da yetkili ithalatçılar tarafından belirlenmektedir. Gaspari Nutrition markalı ürünlerden bütçenize uygun fiyat avantajıyla online sitemizden satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve ücretsiz kargo ile ayağına gelsin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR