Musclemeds
 

MuscleMeds Markası, 10 yılı aşkın bir süredir faaliyette olup, elit vücut geliştiricilerine ve yüksek performanslı sporculara yalnızca yenilikçi olmakla kalmayıp aynı zamanda birinci sınıf malzemelerle desteklenen ve güçlü dozaj ile  ürünler sunmak için sınırları zorlar. MuscleMeds, sporcu performansını önemli ölçüde iyileştirmek için performans geliştirmeyi sağlarken en son teknoloji tesisleri ve araştırmalarıyla birleştiren bir marka olan takviye bilimindeki zirveyi temsil etmektedir.
MuscleMeds' te, spor salonunda, sahnede veya performans sergilediğiniz herhangi bir yerde mükemmelliğe ulaşmak için gereken sıkı çalışmayı, özveriyi çok iyi anlamakta olup. Özellikle kullandıkları Formülleri , fitness hedeflerinize ulaşmanıza ve rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
MuscleMeds Markası, dünyanın en ciddi powerliftingçileri için yenilik, bilim ve performans geliştirmenin zirvesini temsil ediyor. Musclemeds Carnivor Beef , saf sığır etinin muazzam anabolik faydalarını lezzetli bir anabolik protein tozu formunda sunarak sektörde gerçekten devrim yaratan, piyasaya sunulan ilk Sığır Proteini İzolatıdır. Sığır Proteini alt kategorisini oluşturduktan sonra MuscleMeds, sığır proteini hacim ve kiloiçin Carnivor Mass, yağ yakıcı bir sığır proteini olan Carnivor Shred ve güçlü bir amino asit takviyesi olan Carnivor Beef Aminos ile ürün portföyünü genişletti. Ayrıca MuscleMeds, içmeye hazır bir shake formundaki ilk Sığır Proteini İzolatı olan Carnivor RTD'yi getirdi. Dünya çapında vücut geliştiriciler ve seçkin sporcular Carnivor kullanıyor çünkü harika sonuçlar elde etmelerine yardımcı oluyor.

MuscleMeds Ürünleri

Özellikle Carnivor beef proteini ile öne çıkan Musclemeds markası, ayrıca amino decanote bcaa ve birçok ürünü ile piyasada yer edinmiştir.