ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Eric Favre Hakkında

Eric Favre, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sektöründeki en dinamik ve yenilikçi Fransız markalarından biridir. Laboratuvarı Monts du Lyonnais de yer almaktadır. Her bir ürünü bilimsel ekip tarafından yıllarca yürütülen araştırmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Üstün kalitede son teknoloji yenilikçi ürünler geliştirilmektedir. Eric Favre ekibi, araştırma ve geliştirme merkezinde çevredeki doğadan ve onun faydalarından ilham almaktadır. Sportif olsun olmasın herkese günlük hayatın güçlüklerine yanıt vermek ve Hedeflerine ulaşmak için sağlıklı ve yenilikçi çözümler sunar.

Eric Favre Kimdir?

Eric Favre, 25 yılı aşkın bir süredir sporcu beslenmesi ve gıda takviyeleri alanında uzman olan Les Trois Chênes grubunun kurucusudur.

Eric Favre Ürün Çeşitliliği

Eric Favre markası ürün çeşitleri arasında;

  • Protein Tozu,
  • Karbonhidrat Tozu,
  • BCAA
  • Glutamine
  • Amino asit
  • L-Carnitine olarak sayabiliriz.

Eric Favre Markası Öne Çıkan Ürünleri

Eric Favre markasında öne çıkan ürünlerinden kısaca bahsedecek olursak, BCAA ürünün 8:1:1 oranlı ve vegan olması sayesinde vejetaryenler için idealdir. Yüksek lösin sayesinde kas protein sentezindeki artış en üst düzey de sağlanmıştır. Sağlıklı bir şekilde hacim ve kilo almak isteyenler için Eric Favre Mass Gainer Zero karbonhidrat ürünü önerimizdir. Ayrıca hızlı toparlanma ve iyileşme için Eric Favre glutamin ürünü tercih edilebilir.

Eric Favre Fiyat

Eric Favre markalı ürünlerin fiyatları yetkili distribütörlerce belirlenmektedir. Eric Favre markalı Protein tozu, BCAA, Glutamin, Mass Gianer Zero en uygun fiyata ücretsiz kago ile eprotein.com.tr den satın alabilirsiniz.

Eric Favre Markası Güvenilir midir?

Eric Favre markası, Fransız ve Avrupa standartlarına uygun olarak sıkı denetimlere tabi tutularak üretilmektedir. Ayrıca GMP, HACCP, ISO 9001, ISO 22000, ECOCERT, AB, AFNOR Anti-Doping sertifikalarına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR