Ödeme ve Teslimat Koşulları

Bu bölümde ödeme ve teslimat koşulları hakkında bilgi vereceğiz.

Teslimat Koşulları

Online supplement sitemiz olan eprotein.com.tr den yapacağınız tüm alışverişlerinizde ödeme ve teslimat koşulları en güvenli ve hızlı şekilde yapılmaktadır.

Online sitemiz Türkiye'nin her yerine teslimat yapmaktadır. Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip kargo firmaları ile çalışmaktadır. Sipariş onayınız aşamasında tercih ettiğiniz kargo aracılığı ile ürününüzü gönderiyoruz.

Aynı Gün Hızlı Kargo!

Ürünlerinizi, sipariş onayınızı takiben kargo çalışma saatlerine paralel olarak en geç 1 iş günü sonra kargoya teslim ediyoruz.

EPROTEİN.COM.TR’ den yapacağınız tüm alışverişlerinizde; dilerseniz Kredi Kartı, dilerseniz Banka Havale/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Tercih ve karar tamamen siz müşterilerimize bırakılmıştır.

Ücretsiz Kargo Avantajı

Eprotein.com.tr farkıyla tüm ürünler alt limitsiz ücretsiz kargo avantajıyla. En iyi müşteri deneyimleri sunulmaktadır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Herkese hitap edecek birçok kolay ödeme yöntemi ile güvenli alışveriş seçenekleri.

Kredi Kartı ile Ödeme

EPROTEİN.COM.TR, neredeyse tüm banka kredi kartlarında. Kanunlar kapsamında taksit yapılması yasak olmayan tüm ürünlerde sizlere 9 (dokuz) taksite kadar taksit imkânı sunmaktadır.

Banka Havale/EFT

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) vasıtası ile yapmayı tercih etmeniz durumunda. Sipariş tutarınızı “Eprotein Sporcu Gıdaları Ali Kandemir” firmamıza ait Finansbank AŞ’de bulunan TR95 0011 1000 0000 0071 4319 26 IBAN numaralı hesabımıza aktarabilirsiniz.

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) vasıtası ile yaptığınız ödemelerinizde %5 indirim hakkınız bulunmakta olup, sipariş onayınız aşamasında toplam indirim tutarınız tarafınıza anlık bildirilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR