“EPROTEİN.COM.TR” İNTERNET SİTESİ

ÖDEME VE TESLİMAT KOŞULLARI

 

eprotein.com.tr’den yapacağınız 75,00TL (YetmişbeşTL) ve üzeri yapacağınız tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

eprotein.com.tr, Türkiye'nin her yerine teslimat yapmaktadır. Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip kargo firmaları ile çalışmaktadır.

Sipariş onayınız aşamasında tercih ettiğiniz kargo aracılığı ile ürününüzü gönderiyoruz.

Aynı gün hızlı kargo : Ürünlerinizi, sipariş onayınızı takiben kargo çalışma saatlerine paralel olarak en geç 1 iş günü sonra kargoya teslim ediyoruz.

 

eprotein.com.tr’den yapacağınız tüm alışverişlerinizde; dilerseniz Kredi Kartı, dilerseniz Banka Havale/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Tercih ve karar tamamen siz müşterilerimize bırakılmıştır.

 

Kredi Kartı ile Ödeme : eprotein.com.tr, neredeyse tüm banka kredi kartlarında; kanunlar kapsamında taksit yapılması yasak olmayan tüm ürünlerde sizlere 9 (dokuz) taksite kadar taksit imkanı sunmaktadır.

Banka Havale/EFT : Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) vasıtası ile yapmayı tercih etmeniz durumunda, sipariş tutarınızı “EProtein Sporcu Gıdaları Ali Kandemir” firmamıza ait Finansbank A.Ş.’de bulunan TR95 0011 1000 0000 0071 4319 26 IBAN numaralı hesabımıza aktarabilirsiniz.

 

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) vasıtası ile yaptığınız ödemelerinizde % 5,00 indirim hakkınız bulunmakta olup, sipariş onayınız aşamasında toplam indirim tutarınız tarafınıza anlık bildirilmektedir.