Eprotein Sporcu Gıdaları Hakkında

 

Dünyanın önde gelen birçok seçkin markanın yetkili satıcısıdır.

 

Tüm ürünlerini ilgili markaların ana distribütörlerinden veya üreticilerinden aracısız olarak tedarik etmektedir.

Ürünlerin orijinal olması birinci önceliğidir. Internet sitesinde ve mağazalarında satışa sunduğu tüm ürünlerin orijinalliği EPROTEİN SPORCU GIDALARI garantisi altındadır.

 

Hareketli yaşam standartlarınıza uyum sağlayabilmeniz için ihtiyacınıza uygun supplement takviyelerini, ek besin gıda, besin takviyelerini ve spor malzemelerini, en uygun fiyata, kaliteden asla taviz vermeden toptan ve perakende olarak sunmaktadır. 20 yılın üzerinde baş antrenörlük tecrübesi de bulunan uzman kadrosu ile hizmet kalitesinden asla taviz verilmemekte, ihtiyacınıza en uygun ürünler sizler için seçilerek sunulmaktadır.

 

Şirket merkezi, İstanbul ili, Çekmeköy ilçesinde bulunmaktadır, ancak Türkiye’nin en ücra noktalarına dahi kaliteden ödün vermeden ürün ve hizmetlerini sunabilmektedir.

 

Müşterilerinin yanı sıra, iş ortakları, çalışanları, hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürerek, sınıfının en iyisi olan markalar ile sizlere daha iyi bir yaşam tarzı sunabilmek için gerekli enerji takviyelerini sağlayabilmek için sürekli çalışmaktadır.

 

EPROTEİN SPORCU GIDALARI, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha kaliteli bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

 

Tam unvanı: EPROTEİN SPORCU GIDALARI ALİ KANDEMİR   |   Mersis No: 4775890231600001   | 

 

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi:  [email protected]  | Mensubu olduğu kuruluş: İstanbul Ticaret Odası | 

 

 

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Özdil Sokak No:3A Çekmeköy-İSTANBUL  |