1

Olimp Sport Nutrition

Olimp Sport Nutrition, 1990 yılında kurulmuş bir Polonyalı ilaç şirketidir. Şirket, Nutrifarm ve Olimp Laboratories GmbH. Almanya araştırma çalışmalarının geliştirilmesine yönelik uzun vadeli bir stratejinin bir parçası olarak, Ağustos 2015'te Olimp Laboratories, diyet takviyeleri ve farmasötikler alanında Avrupa'nın en yenilikçi merkezlerinden biri olan Araştırma ve Geliştirme Merkezi'ni devreye aldı. Olimp - Nutrifarm Ca, son 10 yılda yeni teknolojiler ve yatırımlarıyla Avrupa’nın önde gelen yüksek teknolojik tesisine sahiptir. Birçok ürün yelpazesine sahip olan firma, Protein tozu, Amino-asit, Vitamin- mineral takviyesi vb ürünlerde sporculara en iyi hammadde kalitesini sunmaktadır.

Olimp Ürün Çeşitliliği

Olimp birçok kategoride ürün bulabileceğiniz zengin içerikli bir markaya sahiptir. Kilo ve hacim, Protein tozu, İzole protein, Bcaa, Glutamin, Amino asit, yağ yakıcılar İçermektedir.

Olimp Öne Çıkan Ürünleri

Olimp öne çıkan ürünleri arasında, Whey isolate Protein, Bcaa Xplode, Dragon Ball Z Special Edition, Vitamin Multiple sport, Nockout, R-Weiler Shot, Tribusteron, Glucosamine plus, Thermo Speed, Omega 3, Creatine vb. birçok ürünü bulunmaktadır.

Olimp Nerede Üretiliyor?

Olimp markalı ürünler polonyada üretilen bir ilaç firmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR