Eklem Sağlığı Olimp Glucosamine Plus 60 Kapsül
Eklem Sağlığı Olimp Glucosamine Plus 60 Kapsül

Olimp Glucosamine Plus 60 Kapsül

Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺165,00(KDV Dahil)
  • Form Kapsül
  • Menşei Polonya
  • Son Kullanım Tarihi 25.02.2024

Olimp Glucosamine Plus 60 Kapsül Nedir?

Olimp markasının glukozamin, kondroitin sülfat ve C Vitamini ihtiva eden,aktif insanlar ve sporcular için geliştirilmiş eklem onarıcı ve destekleyici ek gıda takviyesidir. Glukozamin ve kondroitin vücudun kıkırdak ve eklem dokusunda bulunan temel moleküllerdendir. Ürün, kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonu için kollajen oluşumuna katkıda bulunan glukozamin sülfat, kondroitin sülfat ve C vitamini desteği sağlayarak eklem ve kıkırdağın onarılmasına yardımcı olur.

Olimp Glucosamine Plus 60 Kapsül Ne işe Yarar?

Glukozamin ve kondroitin, kıkırdağınızda doğal olarak oluşan iki bileşiktir. Kıkırdak, vücudunuzdaki ana bağ dokusu türüdür. Kıkırdağın birçok önemli amacından biri, kemiklerinizin uçlarını kısımlarını koruma ve yastıklama görevini görmektedir, bu yüzden eklemlerinizde bulunmaktadır. Osteoartritli kişilerde zamanla kıkırdak aşınır ve bu da kemiklerin birbirine sürtünmesine neden olabilir. Bu durum, genellikle dizlerde, kalçalarda, ellerde ve omurgada ağrıya ve eklem hareketliliğinin azalmasına neden olabilir. Eklem içi sıvısını artırarak mafsalların rahat devinimi için son derece önemlidir.

Glucosamine Plus 60 Kapsül Yan Etkileri

Yapılan araştırmalarda, hem glukozamin hem de kondroitinin çoğu insan için güvenli olduğunu ve hiçbir ciddi yan etki rapor edilmediğini göstermiştir. Mide rahatsızlığı, mide bulantısı ve baş ağrısı gibi sadece hafif yan etkiler gözlenmiştir.

Glucosamine Plus 60 Kapsül Kimler Kullanabilir?

Uzun süredir ağırlık antrenmanı yapan ya da geçmişte eklem rahatsızlığı geçiren kişilerin eklemlerine destek olarak kullanabilirler.

Glucosamine Plus 60 Kapsül Kullanımı

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Porsiyonu: Günde 2 defa 1 kapsül yemekle birlikte alınız.

Ürün İçeriği
Olimp Glucosamine Plus 
60 Kapsül

Servis Miktarı: 1 Kapsül

Servis Sayısı : 60

 
 
% Günlük Değer*

Glukozamin  Sülfat 2KCI
1333,3mg
**

Kondroitin Sülfat
200mg
**

C Vitamini (Askorbik Asit)
12mg
%15*Günlük değerler saptanamamıştır.
 
Ürün Şekli
Tablet
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.