ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Universal Nutrition

Universal Nutrition markasının kökleri 1977'ye ve Linden, New Jersey'deki küçük bir üretim fabrikasına dayanıyor. O yıl çalışkan ve tutkulu bir aile tarafından kurulan Universal nutrition markası, bugün hala özel bir şirkettir. Ve hala aynı aileye aittir ve bu aile tarafından işletilmektedir. Değerleri hep aynı kaldı...

Bugün, son teknoloji üretim tesisleri ve şirket merkezi New Brunswick, NJ'de bulunmaktadır. Universal markasının en tercih edilen ürünleri arasında Animal serisi gelmektedir. Animal cuts, Animal pak, animal Pump vb. diğer ürünler arasında Amino 2700, Gain fast, Beef amino vb. ürünler bulunmaktadır.

Universal Nutrition Ürün Çeşitliliği ve Öne Çıkan Ürünleri

Universal markalı ürünlerde özellikle Animal serisi tüketiciler arasında öne çıkmaktadır. Animal serisi daha çok profesyonel sporcular tercih edilen ürünlerdir. Animal serisi içerisinde kısaca; Animal Pump, Cuts, Flex, Pak, Stak ürünleri sayabiliriz. Amino asit grubu içerisinde ise Amino 2700 ve 3001 öne çıkmaktadır.

Universal Nutrition: Sporcular İçin En İyi Beslenme Markası

Sporcuların, performanslarını en üst seviyeye çıkarmak ve hedeflerine ulaşmak için dikkatlice seçilmiş. Ve kaliteli besin takviyelerine ihtiyaçları vardır. Bu noktada, Universal Nutrition markası öne çıkar. Ve sporculara ihtiyaç duydukları beslenme desteğini sunar. Universal Nutrition, yıllardır sektörde liderliğiyle tanınan ve güvenilen bir marka olmuştur.

Universal Nutrition'ın Kalitesi ve Güvencesi

Universal Nutrition, sporcu beslenmesi konusunda uzmanlıkla bilinen bir markadır. Şirket, en kaliteli içerikleri kullanarak ürünlerini formüle eder. Ve sporcuların ihtiyaç duyduğu temel besin maddelerini karşılamak için titizlikle çalışır. Universal Nutrition ürünleri, yüksek kaliteli proteinler, amino asitler, vitaminler, mineraller. Ve diğer önemli besin maddeleri açısından zengindir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR