SIS Science In Sport
  

Sis(Science In Sport)

 

Science in Sport Firması İngiltere Londra da kurulan, pazar lideri iki marka, PhD ve SiS adı altında 80'den fazla uluslararası pazarda seçkin sporcular ve spor ve spor salonu yaşam tarzı meraklıları için beslenme ürünleri geliştiren, üreten ve pazarlayan lider bir üstün performanslı beslenme şirketidir.


SiS (Science in Sport) Limited, profesyonel sporcular ve spor meraklıları tarafından kullanılmak üzere yenilikçi spor takviyeleri ve beslenme ürünleri geliştiren, üreten ve pazarlayan lider bir spor beslenme şirketidir. SiS (Science in Sport) Limited 1992 yılında kurulmuştur ve merkezi Londra, EC1N'dedir. Üretim tesisleri Nelson, Lancashire' dadır ve tüm ürünleri informed-Sport programı aracılığıyla kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve onaylanmıştır.

Sis (Science In Sport ) Ürün Çeşitliliği

Sis markalı ürünler arasında, Enerji jeli, isotonik içecekler, perform bcaa, Rego, Hydro Tablet vb. ürünleri sayabiliriz. Özellikle öne çıkan ürünleri arasında Enerji jeli, antrenman esnasındaki enerjinizi kaybetmeden tekrar hızlı bir şekilde yerine koyarak uzun süreli performans gerektiren sporlarda çokça tercih edilemketedir. Rego ise; antrenman sırasında oluşan kayıpları hızlı bir şekilde onararak sporcuyu optimal düzeyde tekrar hazırlamakatdır. Hydro Tablet, egzersiz esnasında ter yoluyla kaybedilen elektrolitleri fazla su ihtiyacı duymadan hızlı bir şekilde yerine koyarak hidrasyon sağlamaktadır.

Science In Sport Güvenirlilik

Sis ürünlernin her biri Informed Sport tarafından katı denetlemelerden geçerek onaylanan, hiçbir doping maddesi içermeden güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

₺69,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
₺159,00 KDV Dahil
₺960,00 KDV Dahil
₺1.032,00 KDV Dahil