Garanti ve İade Koşulları

Garanti

27 Kasım 2014 tarihli 29188 sayılı Resmî Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği. Satın almış olduğunuz gıda maddeleri, içecekler ya da diğer günlük tüketim maddeleri hariç tüm ürünleri; ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

Ekipman grubundaki özel ürünlerimizin Garanti Süresi 1 yıldır.

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmeden önce, [email protected] adresine ürün sipariş numarasını ve iade nedenini belirttiğiniz bir e-posta göndermeniz ya da iade taleplerim üzerinden iletmeniz gerekmektedir.

İade onay bilgilendirmemizi takiben. Ürünü orijinal ambalajında anlaşmalı olduğumuz MNG ya da PTT kargo şirketi vasıtasıyla veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz.

Satılan ürünler, eksiksiz ve sağlam bir şekilde EPROTEİN tarafından kargoya teslim edilir. Müşterilerimiz tarafından da teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ancak, nadiren de olsa kargo taşıma süresinde hasar oluşabilmektedir. Bu nedenle Müşterilerimizin, ürünleri teslim alırken mutlaka kontrol etmeleri. Kontrol esnasında ürün/ürünlerin hasarlı çıkması halinde kesinlikle teslim almayıp. Kargo şirketine tutanak tutturularak durumu eprotein'e e-posta ya da iade taleplerim üzerinden EPROTEİN'e bildirmesi gerekmektedir. Müşterimizin, ürünü EPROTEİN'e tüm belgeleri ile teslim aldığı gibi aynı kargo şirketi aracılığı ile tutulan tutanakla geri göndermesi gerekmektedir. Ürün, tutanağı ile EPROTEİN'e ulaştıktan sonra tarafımızca ürünü inceleyerek ve arıza veya bozukluğu teyit etmesi akabinde. Seçimlik hakkı kendisine ait olmak üzere, ürünün yenisini ya da muadil ürünü tekrar Müşteriye gönderecek ya da para iadesini derhal yapacaktır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma. Sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR