27 Kasım 2014 tarihli 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği; satın almış olduğunuz, gıda maddeleri, içecekler ya da diğer günlük tüketim maddeleri hariç tüm ürünleri; ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, [email protected] adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı ve iade nedenini belirttiğiniz bir e-posta göndermeniz ya da www.eprotein.com.tr web sitemiz üzerinden iletmeniz gerekmektedir. 

İade onay bilgilendirmemizi takiben, ürünü orijinal ambalajında aynı kargo şirketi vasıtasıyla veya elden belirtilen adrese teslim edebileceksiniz.

Satılan ürünler, kesinlikle eksiksiz ve sağlam bir şekilde Site tarafından kargoya teslim edilir. Üye tarafından da teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ancak, nadiren de olsa kargo taşıma süresinde hasar oluşabilmektedir. Bu nedenle Üyelerin, ürünleri teslim alırken kontrol etmeli, kontrol esnasında ürün/ürünlerin hasarlı çıkması halinde kesinlikle teslim almayıp, kargo firmasına tutanak tutturularak durumu Site’ye bildirmesi gerekmektedir. Üye, ürünü Siteye tüm belgeleri ile birlikte teslim aldığı gibi anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile tutulan tutanakla geri göndermesi gerekmektedir. Ürün tutanağı ile birlikte Site'ye ulaştıktan sonra Site, garanti şartları içinde ürünü inceleyecek ve arıza veya bozukluğu teyit etmesi akabinde, seçimlik hakkı kendisine ait olmak üzere, ürünün yenisini ya da muadil ürünü tekrar Üye’ye gönderecek ya da para iadesini yapacaktır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.