1

Nutrever

Nutrever, sporcu gıdası ve takviye edici gıdalar sektöründe 20 yılı aşkın bir tecrübeyle müşterilerine hizmet eden SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. firmasının ithalatını yaptığı, Avrupa’nın en iyi üreticilerinde üretilen sporcu gıdası markasıdır. Nutrever markası yüksek kalitede, müşteri memnuniyetini hedefleyen ürünler ve sektördeki en yenilikçi spor gıdalarını sunmaktadır.

Nutrever Ürün Çeşitliliği

Nutrever markası her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak büyümeye devam etmektedir.

Protein Tozu

Nutrever protein tozu ürün çeşitleri arasında, Whey isolate ve Whey protein olarak söyleyebiliriz. Nutrever Whey isolate protein Saf izole protein olması sayesinde. Kana hızlı bir şekilde karışarak emilim en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Kilo ve Hacim

Nutrever markası sporcular kas ve hacim hedeflerine hızlı ulaşması için en iyi ham maddeler ve kullanılarak. Protein ve karbonhidrat içermenin yanı sıra vitamin ve minerallerle desteklenerek sonuçlar optimal hale getirilmiştir. Öne çıkanlar arasında Gainer formula adlı ürünü sayabiliriz.

Kreatin Monohidrat Kreatin monohidat son zamanlarda performans sporları ile uğraşanlar arasında popüler hale geldi. Kreatinin birçok faydası olmakla beraber en çok araştırma yapılan gıda takviyeleri arasındadır. Eğerki sizde güç, performans ve dayanıklılık istiyorsanız. Bir kreatin ürünü kullanmak için fazla düşünmeyin. Nutrever kreatin, Alman patentli Creapure içermesi sayesinde dünyanın en iyi saflıkta ürününü garanti eder.

Amino asitler

Amino asitler, makrobesinler arasında proteinin temel yapı taşlarıdır. Bu yüzden kas onarımı ve yapılanması için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Amino asit çeşitliliği olarak kısaca;

Nutrever BCAA Powder, Glutamine ve Whey amino xtreme formula olarak sayabiliriz.

Yağ yakma ve kilo kontrolü

Nutrever markası yağ yakma ve kilo kontrolü alanında başarılı ürünlere sahiptir. Özellikle L-carnitine 3000 shot adlı ürünü carnipure ham maddesi kullanılarak üst düzey verimlilik elde edilmiştir. Sizde en iyi şekilde yağ yakmak ve kilo vermek istiyorsanız. Nutrever L-carnitine 3000 shot adlı ürünü tercih edebilirsiniz.

Pre-workout (Antrenman öncesi)

Nutrever markası, sporcular için performans gerektiren durumlarda özel olarak noxtreme ürünü ile öne çıkaktadır. Test edilmiş Özel formülü sayesinde sporla uğraşanlar ve perofesyonel sporculara özel performans ürünleri de geliştirmektedir.

Protein bar ve Sağlıklı atıştırmalık

Nutrever markası, sağlıklı atıştırmalıklar ve protein bar alanında da en üst düzeyde ürünler geliştirerek sürekli kendini yenilemektedir. Öne çıkan ürünleri arasında Xtreme protein bar ve protein pack olarak sayabiliriz.

Nutrever Markası Öne Çıkan Ürünleri

Nutrever markasında öne çıkan ürünleri arasında;

Whey protein ve isolate,

Whey amino Xtreme Formula,

Bcaa Powder,

Carnitine 3000 shot,

Glutamine,

Noxtreme pre-workout olarak sayabiliriz.

Whey proteini özelikle yüksek izole oranıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca L-carnitine üründe carnipure hammaddesi kullanılarak en üst düzeyde saflık garanti edilmiştir. Dünyanın en iyi saflıkta kreatini olan Creapure nutrever creatine markasında da kullanılmaktadır. Whey amino tablet amino asit ise kolay ve hızlı emilim sağlamasının yanında whey hammaddesi ile öne çıkmaktadır. Noxtreme, antrenman öncesi alınarak egzersiz seviyenizi maksimum seviyelere çıkartacaktır.

Nutrever Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nutrever nasıl bir marka?

Nutrever ürünleri, Almanya, Çek Cumhuriyeti gibi Avrupa ülkelerinde en güvenilir sporcu gıdası üreticilerinden ithal edilir. Her biri Nutrever markası Avrupa standartlarında tüm gerekli izin belgelerine sahiptir. Nutrever ürünleri en iyi hammadde üreticileriyle iş birliği yapılarak üretilmektedir.

Nutrever Kaliteli mi?

Nutrever ürünleri en kaliteli Avrupanın en kaliteli hammadde üreticilerinde üretilmektedir. Tüm ürünleri Avrupa kalite belge ve standartlarına sahiptir. Ayrıca ülkemizde gümrük mevzuatı gereği katı denetimlere tabii tutulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR