Antrenman Öncesi (Pre-workout)  Nutrever NOxtreme Pre-Workout 375 Gr
Antrenman Öncesi (Pre-workout)  Nutrever NOxtreme Pre-Workout 375 Gr

Nutrever NOxtreme Pre-Workout 375 Gr

Marka : Nutrever
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei Polonya
  • TETT 30.08.2023

Nutrever NOxtreme Pre-workout 375 Gr Nedir?

Nutrever Noxtreme, performansınızın daha verimli olmasını sağlayan, içerisinde özenle seçilmiş dozlarda Beta-Alanin, Arjinin, alfa ketoglutarat ve L-sitrulin içeren bileşenlerin olduğu formüle sahip, egzersiz öncesi alınan toz formda ek gıda takviyesidir.

Ne işe yarar?

NOxtreme, performansınızın gelişmesini sağlayan ve kaslı bir vücut oluşturmanıza yardımcı olan bileşenlerden oluşur. Daha pump olmuş kaslara sahip olurken aynı zamanda vücuda yağsız kas kazanımını sağlayarak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aktif bileşenler:

Beta Alanine: Vücutta doğal olarak üretilen esansiyel olmayan bir amino asittir. Karnosin üretimine yardımcı olur. Yüksek yoğunluklu egzersizde kas dayanıklılığında rol oynayan bir bileşiktir.

L-Arginine, arjinin: Vücutta nitrik oksit adı verilen bir kimyasala dönüştürülür. Nitrik oksit, gelişmiş kan akışı için kan damarlarının daha geniş açılmasına neden olur. Ayrıca vücuttaki büyüme hormonu, insülin ve diğer maddelerin salınımını uyarır.

Citruline: Sitrülin vücuttaki nitrik oksit üretimini artırır. Nitrik oksit, atardamarlarınızın gevşemesine ve daha iyi çalışmasına yardımcı olur, buda vücudunuzdaki kan akışını iyileştirir. 

Taurine: Doğal olarak oluşan bir amino sülfonik asittir. Özellikle beyninizde, gözlerinizde, kalbinizde ve kaslarınızda yoğun bulunmaktadır. Diğer amino asitlerin çoğundan farklı olarak, proteini oluşturmak için kullanılmaz. Bunun yerine, şartlı esansiyel bir amino asit olarak sınıflandırılır

Ornitihine; vücudunuzdaki fazla nitrojeni uzaklaştırma kapasitesinde esas olarak üre döngünüzde kullanılan bir amino asittir. Hücresel metabolizmanın atık ürünü olan amonyağın (NH3) vücuttan atılmasında da çok önemlidir.

Kafein: En çok çay, kahve ve kakao bitkilerinde bulunan doğal bir uyarıcıdır.

Beyni ve merkezi sinir sistemini uyararak çalışır, uyanık kalmaya ve yorgunluğu önlemeye yardımcı olur.

Piperin: bibere keskinlik ve acı tat veren ana biyoaktif bileşendir.

Özellikleri

Her kutu 30 servis

Mükemmel karışım

Zihinsel odaklanma

Güç ve performans artışı

Testlerde başarılı sonuçlar alınmış, özenle seçilmiş 8 aktif içerik

Kimler Kullanabilir?

Herhangi bir fiziksel aktiviteyle uğraşan veya profesyonel sporcular güç ve performans gerektiren durumlarda kullanabilirler.

Kullanımı

Antrenman veya herhangi bir fiziksel aktiviteden önce; 1 porsiyon (6.1 g = 1ölçek) 250 ml suya karıştırarak tüketebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Olimp nockout kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, özellikle dayanıklılık ve güç gerektiren sporları ile uğraşan kişlerin antrenmanlarını daha güçlü ve uzun süreli bir hale getirdiğini ayrıca egzersize odaklanma gibi faydaları görüldüğünü söyleyebiliriz. 

Fiyat

Olimp nockout 2.0 pre workout fiyatları, tüm sporcu gıdaları ve ek gıda takviyelerinde olduğu gibi ithalatçı firmalar tarafından belirlenmektedir.

 

Ürün İçeriği
Olimp Nockout 2.0 305 Gram

Servis Miktarı : 1 Ölçek (6.1g)
Servis Sayısı : 50

L-ornitine                 500mg
 
%Günlük Değer*

Beta Alanin
3000mg
**

L-Arjinin
1500mg
**

L-Sitrulin
670mg
 
** 

Taurin
800mg
**

Kafein
210mg
**

Piperin
10mg
** 

**Günlük değerler saptanamamıştır.

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.