ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Scivation markalı ürünler
  

Scivation

 

Scivation Markası, Amerikada 2004 yılında kurulan sporcu performansı ve yenilenmesi üzerine ürün geliştirme araştırmalarıyla öne çıkmıştır. En iyi ürünleri arasında olan Scivation Xtende Bcaa ile öne çıkmaktadır.


Scivation Xtend Bcaa Hakkında


Sporda şampiyonların en iyi bildiği basit bir sır vardır: Daha hızlı iyileşme, daha iyi sonuçların anahtarıdır. Sıkı bir çalışma sadece başlangıçtır. Setler, antrenmanlar ve egzersizler arasında iyileşme sürecinizi hızlandırmadan büyümeyecek, daha iyi olmayacak veya kazanamayacaksınız. Tekrar tekrar daha çok çalışmak ve tutarlı ilerleme kaydetmek için, iyileşmeyi ikinci bir aşama olarak göremezsiniz; ilk düşünceniz olmalı hemen kendinizi onarıp yenilemek olmalı
Elit sporcular, daha sıkı çalışabilmeleri, daha hızlı toparlanabilmeleri ve her antrenmandan daha hızlı ve daha güçlü dönebilmeleri için iyileşmeyi optimize etmeleri öncelikleri arasında olmalıdır. Herhangi bir olumsuz durumda yenilgi, sakatlanma veya başarısızlık ne olursa olsun rekabet için tekrar dönmek zorundalar.


XTEND bu tür kritik konulara dikkat ederek onarım ve iyileşmeyi mükemmelleştirmek adına 10 yılı aşkın süredir en iyi ürünleri üretmek için çaba göstermektedirler. Scivation ürünleri, terle kaybedilen besinleri yerine koymanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar. En iyi onarım ürünlerini yapmak için bilim, yenilikçilik ve klinik olarak incelenmiş bileşenleri kullanmaktadırlar. Bu nedenle Dünyanın 1 Numaralı BCAA Markası.
BCAA 'ların veya dallı zincirli amino asitlerin kas iyileşmesini, onarımını ve büyümesini desteklediği klinik olarak gösterilmiştir. Her Scivation XTEND formülündeki maddeler anahtar bileşenlerdir. Her XTEND ürünü, piyasadaki diğer ürünlere benzemeyen şekilde enerji, onarım ve iyileştirme yapmanıza yardımcı olmak için BCAA'ların, hedefe dayalı performans bileşenleri ve hidrasyonu ile elektrolitlerinin son teknoloji ürünü bir karışımı tarafından desteklenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR