ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
ingobio markalı ürünler
  

Ingobio

 

ingobio markası, Ecz. Güldeniz Evci’ nin 2020 yılında Faaliyete geçirilen, Türkiye’nin elektrolit içeren doğal sporcu performansı üzerine geliştirilen içeceğinin üretimini gerçekleştirerek birçok aroma ve ürün seçeneğiyle Özellikle, ingobio electrolite Hypotonic hızlı hidrasyon sağlamasıyla gün içinde kaybettiğiniz elektrolitleri ve enerjiyi hemen yerine koyacaktır.
Ayrıca, ingobio Extreme Flex ürünü ile, eklem sağlığınızı korumanın yanı sıra onları onararak daha konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Ingobio Ürün Çeşitliliği

Ingobio markalı ürünler olarak, Hypo Tonic, Power Gel, Flex, Mass Gainer Maximum, Lactate Buffer, Speed Burn, Speed Shot, Protein Recovery Sayabiliriz. Öne çıkan ürünler arasında en çok Tercih edilenler, Enerji jeli ve elektrolit toz olarak söyeleyebiliriz. Ayrıca eklem sağlığının korunması için flex ürünü öne çıkmaktadır. Lactate buffer ise laktik aside tampon yaparak yorgunluğun önüne geçebilirsiniz.

Ingobio ürünleri kimler tercih etmektedir ?

Ingobio ürünleri özellikle performans sporlarıyla uğraşan sporcular veya fiziksel aktivitenin yoğun olduğu durumlarda gereksinim duyulan ürünlere sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR