ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
PHD Nutrition
  

Phd Nutrition

 

Phd Nutrition, spor beslenme klişesini değiştirme misyonuyla iki ciddi spor salonu müdavimi tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Daha sadece salonda çalışan olarak gelen  iki genç , Jason Rickaby ve Mark Bowering, performans beslenme tercihlerini değiştirmek için vücut geliştirme ve beslenme konusunda 20 yıldır birleşerek deneyimlerini birbirleriyle paylaşarak kullanmaya başladılar.
Dış finansman veya finansal destek olmadan, iki kurucu vizyonlarını pazara taşımak için kapsamlı ürün bilgilerini, içgüdülerini ve iş ahlakını kullandı. Phd Nutrition,2006 yılında öne çıkan, birçok şeyi vaat eden, ancak çok az şey veren markalara tam bir antitez olarak ortaya çıktı.
Bu küçük başlangıçlardan itibaren, PhD Nutrition şu anda 45'ten fazla ülkede satılıyor ve gerçek bir küresel bir performans beslenme markasıdır. Hala kurulduğu zamanki ilkeler 2006'dakilerle aynı: Yenilik, dürüstlük, sonuç odaklı ve harika tatlar.

Phd Nutrition Öne Çıkan Ürünleri

Phd Nutrition markası birçok ürüne sahip olmasına rağmen türkiyede en çok rağbet edilen ürünü arasında Özellikle Intra Bcaa ile öne çıkmaktadır. İçeriğinde yüksek miktarda Bcaa ve glutamin içeren amino asitler içermenin yanı sıra ter yoluyla kaybedilen madensel tuzları yerine koymak için elekterolitler içermektedir. Aynı zamanda hidrasyonu sağlayarak egzersiz sırasında vücudun susuz kalmasını önlemektedir. Hızlı ve kolay karışımı sayesinde özellikle performans sporuyla uğraşanların tercih ettiği mükemmel bir amino asit takviyesidir.

Phd Bcaa Intra Kimler Kullanabilir ?

Özelikle yoğun fiziksel çaba gerektiren egzersizlerde ve performans gerektiren müsabaka dönemlerinde amino asit ve ve elektrolit eksikliğinin hissedildiği durumlarda kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR