Optimum Nutrition
  

Optimum Nutrition

 

Optimum Nutrition, Inc. (ON) Glanbia küresel beslenme grubunun bir parçasıdır ve 30 yılı aşkın süredir spor beslenmesinde Gold Standardı belirleyerek performans odaklı sporcuların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.
Kaliteden ödün vermeden üretim tesislerinde üretime başlamdan önce, Optimum Nutrition tedarik uzmanları en kaliteli hammaddeleri özenle seçerler. Her bileşen için daha sonra test edilerek ve uygunluk açısından yeniden test edilen bir Analiz Sertifikasına sahip olmalıdır. Kalite güvencesi, GMP tescilli mevcut İyi Üretim Uygulamaları (cGMP'ler) uyumlu tesislerin günlük denetimlerini gerçekleştirir. Fabrika aynı zamanda Bilgilendirilmiş Spor ve Seçim tescillidir ve A Sınıfı BRC gıda Sertifikasına sahiptir.


Optimum Gold Standard %100 Whey Protein Tozu,  dünyanın en çok satan peynir altı suyu protein tozu yapmasının yanı sıra Optimum Nutrition, Gold Standard %100 Kazein ile yavaş sindirilen protein kategorisini yarattı. Optimum Nutrition ayrıca Essential Amino Energy'nin hakim olduğu her an enerji kategorisini yarattı ve hareket halindeyken mükemmel protein atıştırmalıkları olan Optimum Protein Bar ve Protein Crisp Bar'ı piyasaya sürdü.