Antrenman Öncesi (Pre-work out) PER.SIS001 Sis Sis Go Isotonic Energy Gels 60 ML 30'lu Paket
Antrenman Öncesi (Pre-work out) PER.SIS001 Sis Sis Go Isotonic Energy Gels 60 ML 30'lu Paket

Sis Go Isotonic Energy Gels 60 ML 30'lu Paket

Marka : Sis
Fiyat : ₺378,00(KDV Dahil)

Sis Go Isotonic Energy Gels 60 Ml 30 Adet Özellikleri

Marka: Sis Go

Servis Miktarı: 1 jel ( 60 ml )

Servis Sayısı: 30

Sis Go Isotonic Energy Gels 60 Ml 30 Adet Kullanımı

Karbonhidrat kullanım oranlarını maksimize etmek için yaptığınız spora göre saatte 1-3 jel tüketebilirsiniz. Hidrasyonun önemli olduğu durumlarda, SiS GO Isotonic Jel, egzersiz sırasında hem enerji hem de sıvı dağıtımının bir kombinasyonunu sağlamak için SiS GO Hydro veya SiS GO Elektrolit ile de tüketilebilir. Sadece ambalajın üstünü sökün ve tüketin, su ile karıştırmaya gerek yoktur.

Sis Go Isotonic Energy Gels 60 Ml 30 Adet Detaylı Açıklama

 

Egzersiz sırasında ihtiyaç duyulan enerji ihtiyacını karşılamak için kolayca sindirilebilen hızlı bir karbonhidrat kaynağının yanı sıra  dünyanın ilk izotonik jel formudur. SiS GO Isotonic Energy Jel Standart jel ürünlerinin aksine, tüketiminden sonra su içimine gerek duyulmaz, bu özelliği sayesinde sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini minimum düzeye indirir. SiS Go Isotonic Energy Jel, her paketinde 22 gram vücut tarafından hızlı sindirilebilen karbonhidrat içerir. Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında ilave karbonhidrat alımının antrenman verimliliğini iyileştirdiği ve yorgunluğu geciktirmeye destek olduğu bilinmektedir. SiS Go Isotonic Energy Jel oldukça pratiktir, Büyük şişelere gerek duyulmadan kolayca tüketilebilir.

Sis Go Isotonic Energy Gels 60 Ml 30 Adet Öne Çıkan Özellikleri

              Gerçek izotonik formül

Su gerektirmez

Enfes Doğl aroma

.

Son Kullanım Tarihi: 01.2021

Sis Go Isotonic Energy Gels 60 Ml 30 Adet Enerji ve Besin Öğeleri

Servis Sayısı: 30

1 jel  (60 ml)

Enerji

87 kcal

Protein

0,0 gr

Karbonhidrat

22 gr

Şekerden Gelen Karbonhidrat

0,6 gr

Yağ

0,0 gr

Doymuş Yağ

0,0 gr

Lif

0,0 gr

Tuz

100 mg

 

Miktar
1751 ml - 2000 ml
Ürün Şekli
Sıvı
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.