Sis Go Hydro 20 Tablet

Marka : Sis
Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)

  • Form Tablet
  • Menşei İngiltere
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 09.2020

 

SiS GO HYDRO 20 TABLET

 

Sis Hydro, en iyi performansınızı elde etmek için etkili bir şekilde gerekli olan suyu size sağlamak için tasarlanmıştır. Sade suda kolayca çözünen efervesan bir tablet olarak, kalori içermeyen son derece pratik bir üründür. (sadece 500 ml su şişenize bir tablet atın)

Hydro, sodyum gereksinimlerinizi, normal suyla karşılaştırıldığında üstün katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış belirli bir konsantrasyonda (30mmol / L) üretilmiştir. 2008 Yelken Olimpiyatları'nda İngiliz Yelken takımını en iyi şekilde su gereksinimini sağlamak için geliştirilmiştir. Neredeyse hiç kalorisi olmayan, spor öncesi ve sırasında etkili hidrasyon için bir tableti suya atın!

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

Elektrolit bir içecek elde etmek için sadece suya bir tablet Hydro atın

Hidrasyonun artmasına yardımcı olmak için yüksek sodyum

İlave kaloriler olmadan hidrasyon sağlar

 

Kullanım Talimatları

Etkinliğinizden 3-4 saat önce 500ml SiS GO Hydro, buna ek olarak başlamadan önceki saatlerde 250-500ml daha tüketin. Karbonhidrat alımının gerekli olmadığı daha kısa bir uzunluktaki egzersiz sırasında saatte 500 ml SiS GO Hydro tüketin. Hidrasyon ve enerji dağıtımını birleştirmeyi hedefliyorsanız, SiS GO Elektroliti SiS GO Gel ürün yelpazesi ile birlikte kullanın.

500ml suya 1 SiS GO Hydro tablet ekleyin ve çözünmesine izin verin. Hazırlandıktan sonra 24 saat içinde tüketilir. Günde 4 tabletten fazla tüketmeyin.

 

SiS GO HYDRO 20 TABLET VE BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

Servis Sayısı:20

1 Servis (1 tablet – 4.3 gr)

Enerji

40kj/9kcal

Protein

0 gr

Karbonhidrat

0.8 gr

Şekerden Gelen Karbonhidrat

0.1 gr

Lif

0.2 gr

Tuz

0.9 gr

Kalsiyum

102 gr

Magnezyum

8.1 gr

Potasyum

  65 mg

 

Benzer Ürünler
Son Eklenen Ürünler
TOP10

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.