Vitamin & Mineral DIG.SIS001 Sis Sis Go Hydro 20 Tablet
Vitamin & Mineral DIG.SIS001 Sis Sis Go Hydro 20 Tablet
Vitamin Ve Mineraller Sis Go Hydro 20 Tablet
Vitamin & Mineral DIG.SIS001 Sis Sis Go Hydro 20 Tablet

Sis Go Hydro 20 Tablet

Marka : Sis
Fiyat : ₺114,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺100,00(KDV Dahil)

Sis Go Hydro 20 Tablet İçerik

 • Hydro hidrsayon tablet form
  Form Tablet
 • sis go hydro menşei
  Menşei İngiltere
 • Hydro Tüketim tarihi
  Son Kullanım Tarihi 03.2023

Sis Go Hydro 20 Tablet Özellikleri

Marka: Sis (Science In Sport )

Servis Sayısı: 20

Nedir? Ne işe Yarar?

Sis Go Hydro, en iyi performansı elde etmek için etkili bir şekilde gerekli olan suyu size sağlamak için tasarlanmıştır. Suda kolayca çözünen hydro tablet, kalori içermeyen son derece pratik bir üründür. Hydro, sodyum gereksinimlerinizi, normal suyla karşılaştırıldığında Performansınıza üstün katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca belirli bir konsantrasyonda (30mmol / L) olarak üretilmiştir. 2008 Yelken Olimpiyatları'nda İngiliz Yelken takımının su gereksinimini en iyi şekilde sağlamak için geliştirilmiştir. Neredeyse hiç kalorisi olmayan, egzersiz öncesi ve sırasında etkili hidrasyon için bir tableti suya atmanız yeterlidir.

Faydaları

 • Tablet olması sayesinde pratik kullanım
 • Hidrasyonun artmasına yardımcı olmak için yüksek sodyum içerir.
 • İlave kalorilere gerek duyulmadan hidrasyonu sağlar.
 • Gluten İçermez
 • Vegan kullanıma uygundur.

Kullanımı: Etkinliğinizden 3-4 saat önce 500ml Sis Go Hydro, buna ek olarak başlamadan önceki saatlerde 250-500ml daha tüketin. Karbonhidrat alımının gerekli olmadığı daha kısa bir uzunluktaki egzersiz sırasında saatte 500 ml Sis Go Hydro tüketin. Hidrasyon ve enerji  birleştirmeyi hedefliyorsanız, Sis Go Elektrolit ve Jel ürün yelpazesi ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Hazırlanışı: 500ml suya 1 tablet ekleyin ve çözünmesini bekleyiniz. Hazırlandıktan sonra 24 saat içinde tüketilmesi tavisye edilir. Günde 4 tabletten fazla tüketmeyiniz.

Ürün Şekli
Tablet
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.