Sis Go Hydro 20 Tablet Limon
Sis Go Hydro 20 Tablet Limon

Sis Go Hydro 20 Tablet

Marka : Sis
Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
Barkod : 5025324005208

Go Hydro 20 Tablet Özellikleri

Marka: SIS (Science In Sport)

Menşei: İngiltere

Form: Tablet

TETT: 06/2024

Go Hydro 20 Tablet Nedir?

Sis Go hydro Tablet, En iyi performansı elde etmek ve dayanıklılığı artırmak, etkili bir şekilde gerekli olan elektrolit ve hidrasyonu sağlamak için sodyum, yeşil çay özü gibi suda kolayca çözünen, kalori içermeyen son derece pratik bir hidrasyon tabletidir. Sis Go Hydro İngiliz Yelken takımının 2008 pekin olimpiyatları için en uygun şekilde geliştirildi. Kalori içermemektedir.

Go Hydro 20 Tablet Ne işe Yarar?

go hydro, sodyum gereksinimlerinizi, normal suyla karşılaştırıldığında Performansınıza üstün katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca belirli bir konsantrasyonda (30mmol / L) olarak üretilmiştir. 2008 Yelken Olimpiyatları'nda İngiliz Yelken takımının su gereksinimini en iyi şekilde sağlamak için geliştirilmiştir. Neredeyse hiç kalorisi olmayan, egzersiz öncesi ve sırasında etkili hidrasyon için bir tableti suya atmanız yeterlidir.

Go Hydro Tablet Faydaları

Tablet olması sayesinde pratik kullanım

Hidrasyonun artmasına yardımcı olmak için yüksek sodyum içerir.

İlave kalorilere gerek duyulmadan hidrasyonu sağlar.

Gluten İçermez

Vegan kullanıma uygundur.

Go Hydro 20 Tablet Kullanımı

Herhangi bir aktiviteden 3-4 saat önce 500ml 1 Adet, buna ek olarak başlamadan önceki saatlerde 250-500ml daha tüketin. Karbonhidrat alımının gerekli olmadığı daha kısa bir uzunluktaki egzersiz sırasında saatte 500 ml 1 Adet tüketin. Hidrasyon ve enerji birleştirmeyi hedefliyorsanız, Sis Go Elektrolit ve Jel ürün yelpazesi ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Hazırlanışı: 500ml suya 1 tablet ekleyin ve çözünmesini bekleyiniz. Hazırlandıktan sonra 24 saat içinde tüketilmesi tavsiye edilir. Günde 4 tabletten fazla tüketmeyiniz.

Ürün Şekli
Tablet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR