Karbonhidratlar  Olimp Carbonox 1000 Gr
Karbonhidratlar  Olimp Carbonox 1000 Gr
Karbonhidratlar  Olimp Carbonox 1000 Gr
Karbonhidratlar  Olimp Carbonox 1000 Gr

Olimp Carbonox 1000 Gr

Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,00(KDV Dahil)

Olimp Carbonox 1000 Gr Hakkında

Olimp Carbonox 1000 Gr

  • Form Toz

  • Menşei Polonya

  • Son Kullanım Tarihi 08.06.2024

Olimp Carbonox 1000 Gr Nedir? Ne İşe Yarar?

Olimp Carbonox, fiziksel aktivite için gerekli enerjiyi ve egzersiz sırasında kaybedilen enerjiyi sağlar! 
Olimp Carbonox on yılı aşkın süredir piyasadaki en iyi karbonhidrat içeriğine sahiptir.
Carbonox ile en kritik anlarda... İHTİYACINIZ OLAN TÜM ENERJİYE SAHİP OLACAKSINIZ!

Carbonox, tam olarak belirlenmiş sindirim oranları profillerine göre ve monosakkaritlerin kan dolaşımına salınımına göre özenle seçilmiş, karbonhidrat kaynakları içermektedir. Yüksek (glukoz), orta (maltodekstrin) ve düşük (yenilikçi yavaş salınımlı izomaltuloz) glisemik indeksli karbonhidrat kaynaklarının laboratuvarda seçilmiş oranları, ürünün tüketilmesinden sonraki 2 saat boyunca kanın enerji bileşenleriyle stabil doygunluğunu garanti eder.
Carbonox, en zorlu egzersizlerde bile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır: yorucu bir antrenmandan önce, sonra ve sırasında!

 

Carbonox Faydaları Nelerdir?


Bileşiminin önemli bir özelliği, Carbonox'u hem antrenman sırasında hem de sonrasında kullanılabilecek mükemmel bir üründür. Uzun süreli spor aktivitelerini sürdürmek için gerekli olan sabit bir enerji kaynağı oluşturur. Yüksek izomaltuloz ve maltodekstrin içeriği, bir aktivite sırasında sabit bir insülin seviyesinin korunmasını sağlar ve çalışan kas hücrelerine gerekli enerji bileşenlerinin tutarlı ve etkili bir şekilde beslenmesini garanti eder. 

Carbonox' a kapsamlı bir karbonhidrat formülünün dahil edilmesi, yorucu bir antrenmandan sonra çok önemli olan, muhtemelen en hızlı ve optimal kanın monosakkaritlerle yüksek doygunluğu fikrine dayanmaktadır. Yavaş salınımlı izomaltuloz kullanımı, glikojen rezervlerinin daha etkili bir şekilde yenilenmesine neden olur. Bozunma sırasında açığa çıkan glikoz ve fruktoz birlikte olduğu için kas ve karaciğer glikojeninin yeniden yapılandırılması açısından daha etkilidirler. 

 

L-arginin ve 12 vitamin kompleksi ile güçlendirilmiş yüksek performanslı karbonhidrat takviyesi

Carbonox ayrıca nitrik oksit (NO) sentezi için L-arginin ile zenginleştirildi. En önemli grupların hepsinden önce gelen 12 vitamin kompleksi, karbonhidratların sindirmesini kolaylaştırır ve metabolik dönüşümleri yoğunlaştırır. Ayrıca, bazı vitaminlerde bulunan önemli antioksidan potansiyel, bir antrenmanı çevreleyen zamanda yapısal proteinlerin kas hücrelerinden hasar görmesini engeller, dolayısıyla moleküler düzeyde yenilenmelerini hızlandırır.
 

Carbonox kimler kullanabilir?


Carbonox, sporda (hem profesyonel hem de hobi amaçlı) yer alan ve disiplinlerin büyük çoğunluğunda başarıyla kullanılabilen herkes için önerilir. Carbonox özellikle yoğun fiziksel çabaya maruz kalan kişiler için önerilir.
Carbonox, fiziksel aktivite için gerekli enerjiyi sağlar ve egzersiz sırasında kaybedilen enerjiyi yeniler.
Carbonox, en iyi enerji bileşenlerinin bir karışımıdır. Farklı moleküler boyutlarda partiküllerle karakterize edilen karbonhidratlar: maltodekstrinler, hızlı etkili glikoz ve yenilikçi ve yavaş salınımlı izomaltuloz; glikojenin uygun metabolizmasının korunmasına yardımcı olan B6 vitamini gibi temel vitaminlerin yanı sıra nitrik oksit (NO) sentezi için bir substrat olarak kullanılan mineraller ve L-arginin ile zenginleştirilmiştir. Üründe bulunan vitaminler (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C) ve mineraller (demir, manganez, iyot) metabolizma içinde uygun enerjinin korunmasına yardımcı olur. Hazırlık, fiziksel efor için gerekli enerjiyi sağlar ve egzersiz sırasında kaybedilen enerjiyi yeniler!

Kullanım Önerisi: Antrenmanın sıklığına ve yoğunluğuna ve vücut ağırlığına bağlı olarak günde 2-4 porsiyon alın. 100 ml1 suya 1 porsiyon (50 g = 1 ölçek) ekleyin ve yaklaşık 30 dk. antrenmandan önce veya hemen sonra alınabilir.

Not: Şeker hastaları için uygun değildir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. 

Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.