Pre Workout Universal Animal Pump 30 Paket
Pre Workout Universal Animal Pump 30 Paket
Pre Workout Universal Animal Pump 30 Paket
Universal Animal Pump 30 Paket İçerik

Universal Animal Pump 30 Paket

Marka : Universal
Fiyat : ₺549,00(KDV Dahil)
Barkod : 039442030542

Universal Animal Pump

 • Form Kapsül

 • Menşei ABD

 • Son Kullanım Tarihi 01.2024

Animal Pump Nedir? Ne işe Yarar?

Animal Pump, antrenman öncesi yüksek kalitede profesyonel vücut geliştiriciler için tasarlanmış, nitrik oksit, kreatinin birçok formu ve pump taşıyıcı bileşenler içeren pre-workouttur. Animal pump performansı artırırken "kaslarda yüksek volüm sağlamak" için özel bir formülle tasarlanmıştır. Nitrik oksit (NO) üretimini artırarak kaslarda pompayı en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan vazodilatasyon bileşenleriyle güçlendirilmiş, önceden makul dozlarda hazırlanarak her pakette tam günlük gelişmiş kreatin içeren ilk kapsüllü egzersiz öncesi formüldür. Animal Pump'ın göze çarpan noktalarından biri, geleneksel toz içecek karışımlarından bıkanlar için çok az kapsüllü antrenman öncesi formülden biri olmasıdır. Sonuç olarak, kafeine duyarlı olanlar veya gece antrenman yapanlar için formülündeki tüm uyarıcıları tek, tanımlanması kolay kırmızı bir kapsülde sunarak onu rakiplerinden daha da farklı kılıyor. Uyarıcıları kullanmayı bırakarak veya onları çıkarın ve sonraya saklayın. Seçim tabiki sizin. Bu, geleneksel vücut geliştirme takviyelerinde nadiren bulabileceğiniz bir durumdur. Kullanımı kolay, cebinizde veya spor çantanızda taşıması kolay spor salonunda her zaman yanınızda. Kaslarınızı şişirmek ve ağırlıklarla baş etmenize yardımcı olacaktır.

 

Animal Pump Özellikleri:

Egzersiz veya ağırlık kaldırma sırasında kas ağrısını azaltmaya yardımcı olan Magnezyum içerir. Magnezyum, kalsiyum engelleyici olarak çalışan bir mineraldir. Kas spazmlarını ve krampları azaltmak ve kontrol etmek için çalışır. Bu şekilde, kasları mümkün olan şekilde daha uzun süre rahat tutar. Formül, eser metal olan Selenyum içerir. Selenyum, kasların bakımı ve gelişimi için çok önemlidir. Kas yaralanmalarının oranını azaltmaya yardımcı olur ve iyileşmeyi hızlandırır. Selenyum eksikliği çoklu kas bozukluklarıyla ilişkilendirilmiştir. Kasların sağlığı ve büyümesi için önemli bir unsurdur. Buradaki ana protein bileşeni Kreatin Magnapower ve gerçekten size güç verir. Kreatin, kas hücrelerinde bulunan en bol proteinlerden biridir. Kreatin ayrıca dünya çapında en güvenli kas hacim veren proteinlerden biri olarak kabul edilir. Kaslarınız, vücut Kreatininizin yaklaşık %95'ini depolar. Kreatin, atletik performansı çeşitli şekillerde geliştirir. Uzun vadede kas büyümesi için önemli bir unsurdur. Egzersiz yeteneğini daha uzun süreler için artırır. Hücreler arasındaki sinyalleri iyileştirir, bu da daha iyi ve daha hızlı kas hücrelerinin iyileşmesi ve yenilenmesi ile sonuçlanır. IGF-1, Kreatin aldığınızda yükselen hormonlardan biridir ve kasların oluşmasına yardımcı olan hormonlardan biridir. Kas hücrelerinin hidrasyonunu iyileştirir. Bu, kasların büyüme hızına olumlu şekilde yardımcı olur. Kaslardaki proteinlerin parçalanma oranını azalttığı için iskelet kas kütlesini artırmaya yardımcı olabilir. Kreatin tükettiğinizde (Miyostatin) düzeylerini düşürür. Miyostatin Kas hücrelerinin büyüme hızını engellediği için düzeyini düşük tutmak önemlidir. Sonuç olarak, bu artan bir kas büyüme hızı ile sonuçlanır.

Animal Pump Faydaları:

 • Kreatin sadece uzun süreli kas büyümesi için önemli bir rol oynamaz.
 • Aynı zamanda kısa süreli kas büyüme hızı için de etkilidir.
 • Halterciler üzerinde 12 haftalık bir çalışma yapılmıştır.
 • Kreatin, kas liflerinin büyümesini kreatin tüketmeden antrenmandan 2 ila 3 kat daha fazla artırdı.
 • Vücut kütlesi (toplam), bench press (güçlendirme egzersizi) için maksimum bir tekrarla birlikte iki kat artış gösterdi.
 • Kreatin takviyeleri tüketmek kas kütlesini büyük ölçüde artıracaktır.

Animal Pump Kullanımı: Tercihen aç karnına, antrenmandan 30-45 dakika önce tek bir paket alın. Her paket aynı zamanda tam günlük kreatin dozunuzu da içerdiğinden, optimum sonuçlar için her gün alın. Antrenman olmayan günlerde, antrenman yapıyormuşsunuz gibi aynı saatte paketi alabilirsiniz. Kırmızı kapsülü (uyarıcı) off günlerde veya gece antrenman yapıyorsanız çıkarabilirsiniz.

Animal Pump Ürün İçeriği:

 • 30 Paket, Her Porsiyon 1 Paket
  -Servis Başına Miktar:
 • Magnezyum 72 mg %18
  Selenyum (Sodyum Selenat olarak) 100 mcg %143

 • Creapure ve Kreatin MagnaPower ile Temel Kreatin Matrisi 3000 mg
  Kreatin Monohidrat **
  Trikreatin Malat (TCM) (kreatin glukonat, kreatin orotat, kreatin AKG) **
  Magnezyum Kreatin Şelat **

   
 • Şok Kompleksi 2000 mg
  Arginin Alfa-Ketoglutarat (Arginin- AKG) **
  Ornitin Alfa-Ketoglutarat (Ornitin-AKG) **
  Sitrülin Malat**
  L-Karnosin ** L-Norvalin **

 • Energy Rush Kompleksi 500 mg
  Metilksantin Kompleksi (kafein, teobromin, teofilin) ​​**
  Evodiamin *
  Antioksidan Kompleks 700 mg
  Üzüm Çekirdeği Özü (polifenoller) **
  N-Asetil Sistein (NAC) **
  Yeşil Çay Özü (EGCG) **
  Na-R- Alfa Lipoik Asit (Na-R-ALA) **

 • Cinnulin PF ve Bioperine 1000 mg
  Taurin içeren Pompa Taşıma Kompleksi **
  Zencefil Kökü (gingerol, shogaol) **
  Tarçın Kabuğu Özü **
  Çemen otu Çekirdeği Özü (4-hidroksiizolösin) **
  Piper Nigrum Meyve Özü **
Ürün Şekli
Tablet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR