Vitamin Ve Mineraller Universal Animal Pak 44 Paket
Vitamin Ve Mineraller Universal Animal Pak 44 Paket
Vitamin Ve Mineraller  Universal Animal Pak 44 Paket

Universal Animal Pak 44 Paket

Marka : Universal
Fiyat : ₺1.190,00(KDV Dahil)
Barkod : 0039442030115

Universal Animal Pak Özellikleri

Marka: Universal Nutrition

Menşei: ABD

Form: Tablet, Jel Kapsül

TETT:

-Vitamin Mineral Desteği

- Vücut geliştirme takviyesi

-Atletik performans artırır

-Vitaminler ve mineraller

-Amino asitler içerir.

-Ek gıda desteği sağlar

-Antrenman öncesi takviyesi olarak alınabilir.

-Atletik performansın artırılmasına yardımcı olur

-Diyet takviyesi olarak alınabilir

Universal Animal Pak Nedir?

Universal Animal Pak, onlarca yıldır vücut geliştiriciler ve diğer sporcular arasında favori olan bir besin takviyesi markasıdır. Genel sağlık ve zindeliği desteklemek için tasarlanmıştır. Vitaminler, mineraller, amino asitler ve temel besinlerden oluşan kapsamlı bir "pakettir".

Universal Animal Pak'ın arkasındaki fikir, sporcuların ihtiyaç duydukları tüm besinleri kullanımı kolay tek bir pakette almaları için uygun bir yol sağlamaktır. Vitaminler ve mineraller, amino asitler, enerji metabolizmasını ve kas fonksiyonunu destekler. En iyi atletik performans için gerekli olan çok çeşitli bileşenler içerir.

Universal Animal Pak Öne Çıkan Avantajları

Universal Animal Pak'ın en önemli avantajlarından biri, çok çeşitli temel besinleri içeren bir multi-vitamin takviyesi olmasıdır. Bu, durum sporcuların diyetlerini tamamlamaya yarar. Aynı zamanda antrenmanlarını ve performanslarını desteklemek için ihtiyaç duydukları tüm bileşenleri aldıklarından emin olabilirler.

Universal Animal Pak Faydaları

Universal Animal Pak'ın faydalarından biri de proteinin yapı taşları olan ve kas gelişimi ve onarımı için gerekli olan amino asitleri içermesidir. Ayrıca, antioksidanlar, bitki özleri gibi enerji metabolizmasını ve genel sağlığı destekleyen diğer bileşenleri de içerir.

Universal Animal Pak Kullanımı

Antrenmandan 30-45 dk. önce günde 1 paket alınabilir.

SSS

Spor yapmayan biri Animal Pak kullanabilir mi?

Universal Animal Pak fiziksel olarak aktif bireylere yönelik bir takviyedir. Düzenli fiziksel aktivite yapmayan kişiler tarafından kullanılmaması gerekir. Ayrıca herhangi bir takviye kullanmadan önce daima bir doktora danışmanız önerilir.

Animal pak günde kaç paket kullanılabilir?

Animal pak günde 1 paket kullanmak yeterlidir. Fakat düzenli ve yoğun egzersizler yapıyorsanız. Antrenmandan 30-45 dk önce 1 paket ve antrenmandan hmen sonra 1 paket olmak üzere alınabilir.

Ürün Şekli
Tablet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR