Vitamin Ve Mineraller Universal Animal Pak 44 Paket
Vitamin Ve Mineraller Universal Animal Pak 44 Paket
Vitamin Ve Mineraller  Universal Animal Pak 44 Paket

Universal Animal Pak 44 Paket

Marka : Universal
Fiyat : ₺1.290,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.190,00(KDV Dahil)

Universal Animal Pak 44 Paket

  • Form Tablet
  • Menşei ABD
  • Son Kullanım Tarihi 01.06.2024

 

Animal Pak 44 Paket Nedir ?

Animal Pak, mineraller, amino asitler, antioksidanlar, bağışıklık sistemi desteği, karaciğer desteği ve daha birçok ek fayda içeren eksiksiz bir multivitamindir.

Animal Pak 44 Paket Ne işe Yarar ?

Animal Pak Orijinal Haliyle 1983'ten beri, Dünyadaki en sert ve en ağır antrenmanların üstesinden gelecek şekilde geliştirildi. "Ultimate Training Pack" sadece bir multivitaminden çok daha fazlasıdır.

Bir yarışma için sıkı antrenman yapıyor veya diyet yapıyorsanız, Animal Pak'ı almadığınızda olan ilk şey, beslenme açıklarının oluşmaya başlamasıdır. Neden önemsemelisin? Çünkü zamanla bu eksiklikler artarak devam eder. Sonunda, vücudunuz optimum seviyede çalışmayı durduracaktır. Yani duvara çarparsınız, gelişiminiz bir platoya ulaşır. Aslında, diyetinizde yalnızca bir temel besin eksik olsa bile, vücudunuz kas inşa etmek için gereken anabolik süreci kapatabilir, böylece daha kritik metabolik süreçleri destekleyebilir. Bu olduğunda, büyümeye devam edemezsiniz.

Animal Pak Kimler Kullanabilir?

Araştırmalar, vücut geliştiriciler ve ağırlık kaldırıcılar gibi kuvvet sporcularının, antrenman programlarının yoğunluğu ve sıklığı nedeniyle, normal sporculardan daha yüksek beslenme gereksinimlerine sahip oldukları görülmüştür. Düzenli olarak rekabet eden ve diyet yapması gereken vücut geliştiriciler için bu benzersiz ihtiyaçların büyük ölçüde arttığını göstermiştir. Kalorisi düşük diyetler (örneğin pirinç ve tavuk gibi tekrarlayan ve monoton olma eğiliminde olan diyetler) sırasında, besin eksiklikleri potansiyeli önemli ölçüde artar.

Daha da endişe verici olan, şampiyonluklarda vücut geliştiricilerin, düzenli bir multi vitamin takviyesi yaptıklarında bile, hala önemli beslenme eksiklikleri yaşıyor olmalarıdır. Temel bir multi vitamin takviyesi yeterli olmayacaktır. Rakip vücut geliştiriciler, üstün bir multivitaminin takviyesinin ihtiyaç olduğunu bilirler. Bu gerçek, Olimpik haltercilerin %100'ünün ve rekabetçi erkek ve kadın vücut geliştiricilerin %90'ından fazlasının Animal Pak gibi bir vitamin/mineral takviyesi kullandığını ortaya koyan çalışmalarla doğrulanmaktadır.

Buradaki beslenme yetersizlikleri yalnızca performansınızı ve bedeninizi etkilemekle kalmaz, aynı zamanda diğer takviyelerinizin çalışma şeklini de etkilemeye başlar. Günümüz takviyelerinin birçoğunun verimli çalışması için vücudunuzun tüm bileşenlerinin eksiksiz olması gerekir. Beslenme eksiklikleri, takviyelerinizin etkisiz hale getirilebileceği anlamına gelir. Örneğin, birçok takviye, onları "aktive etmek" için vücudunuzdaki enzimlere ve diğer maddelere güvenir. Kötü beslenme, pahalı supplementlerin yetersiz dönüştürülmesi ve etkinleştirilmesi anlamına gelir. Animal Pak, bunun olmasını önlemek için sigorta poliçenizdir. Pak, kas büyümesi ve optimum performans için anabolik iç ortamı korumanıza yardımcı olur.

Animal Pak 44 Pakette Neler Var ?

Animal Pak ile ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. Ve birkaç ekstra. Her pakette, her dozda doğru miktarda 60'tan fazla temel içerikten oluşan geniş bir bileşen elde edersiniz. Her pakette bulunan 11 tabletin her biri, en yoğun eğitim ve sıkı diyetlere dayanacak şekilde tasarlanmış bol miktarda vitamin, mineral, amino asit, şifalı bitki ve diğer performans optimize edicileri içeren ürünleri sizlere sunmak için özel olarak formüle edilmiştir.

Animal Pak Nasıl Kullanılır ?

Kahvaltı veya herhangi bir öğünle birlikte 1-2 paket bol su ile alınız. Daha yüksek yoğunlukta antrenman yapanlar için iki paket alınması önerilir.

Ürün Şekli
Tablet
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.