L-Arginine (L-Arjinin)  Olimp Argipower 1500 Mega Caps 120 Kapsül
L-Arginine (L-Arjinin)  Olimp Argipower 1500 Mega Caps 120 Kapsül
L-Arginine (L-Arjinin)  Olimp Argipower 1500 Mega Caps 120 Kapsül

Olimp Argipower 1500 Mega Caps 120 Kapsül

Fiyat : ₺259,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,00(KDV Dahil)

Olimp Argipower Mega Caps 120 Kapsül

  • Form Kapsül
  • Menşei Polonya
  • Son Kullanım Tarihi 27.06.2024

Olimp Argipower 1500 Mega 120 Kapsül Nedir? Ne işe Yarar?

Her Kapsül içinde 1500 mg en yüksek kalitede L-arginin HCL içeren nitrik oksit üretiminde görev alan bir ek gıda takviyesidir. L-arginin vücutta nitrik oksit adı verilen bir kimyasala dönüştürülür. Nitrik oksit, kan akışını iyileştirmek için kan damarlarının daha geniş açılmasına neden olur. L-arginin ayrıca vücuttaki büyüme hormonu, insülin ve diğer maddelerin salınımını uyarır.

L-Arginine HCL Nasıl çalışır Ve Amacı Nedir?

L-arginin, vücutta biyolojik olarak aktif birçok önemli maddenin oluşumuna katılan bir gıda bileşenidir, örneğin nitrik oksit (NO). Ayrıca arginin, kreatin biyosentezinde formamidin grubunun sağlayıcısı olarak görev yapar.
Argi Power Mega Caps, OLIMP kreatin tozuna değerli bir desteğinin yanı sıra bağımsız bir tamamlayıcı olarak harika işlev görmektedir.

Özellikleri:

  • Her serviste 1500 mg mega doz
  • Kapsül olması sayesinde pratik kullanım
  • Hcl formu sayesinde kana hızlı karışım
  • Yüksek pump etkisi

Önerilen kullanım: Antrenmandan önce veya herhangi bir fiziksel aktiviteden önce günde 1 kapsül bol su ile içilebilir. Tercihe bağlı olarak gece yatmadan öncede 1 kapsül alınabilir.

Önemli İpucu !!: Daha verimli sinerjik etki için kreatin ile birlikte kullanılması önerilir.

Ürün Şekli
Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.