Olimp Sport Nutrition Olimp Whey Protein Complex 700 Gr
Olimp Sport Nutrition Olimp Whey Protein Complex 700 Gr

Olimp Whey Protein Complex 700 Gr

Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

  • Form Toz
  • Menşei Polonya
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 05.06.2022

olimp whey protein complex 700 Gr

Olimp Whey Protein Complex 700 Gr Özellikleri

Marka: Olimp

Servis Miktarı: 1 servis( 35 gr )

Protein Oranı: %75,7

Yağ Oranı: %6,6

Servis Sayısı: 20

Karbonhidrat Oranı: %7,7

Şeker Oranı: %6,0

Arjinin Oranı: %1,7

Olimp Whey Protein Complex 700 Gr Kullanımı

150 ml su içerisine 1 posiyon (1 ölçek=35 gr) ekleyin ve karıştırın.Günde 1-3 porsiyon ,kahvaltıdan önce, öğünler arasında, antrenmandan sonra veya uykudan önce tüketebilirsiniz.Diyabet hastaları için uygun değildir.

Olimp Whey Protein Complex 700 Gr Detaylı Açıklama

İşte dengeli bir diyet ve antrenman sayesinde gerçek sonuçlar almanıza yardımcı olacak bir protein takviyesi! Olimp Whey Protein Complex, CFM izolatı ve peynir altı suyu proteini konsantresinin bir kombinasyonudur. Kas kütlesi mi inşa ediyorsun? Ya da belki kilo verme sürecindesiniz? Kaslarınıza sağlıklı protein sağlamayı unutmayın. Onların temel yapı taşı Amino asitlerdir.

Olimp Whey Protein Complex takviyesini üretmek için kullanılan hammadde, yüksek derecede saflık özelliğine sahiptir. Yenilikçi üretim teknolojisi ve Olimp Labs Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nden bilim adamlarının diyet takviyeleri oluşturma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimleri, dünya çapında milyonlarca insanın güvendiği yüksek kaliteli bir protein takviyesinin oluşturulmasını sağlamışlardır!

İki protein kaynağının belirli bir kısmı, düşük şeker ve doymuş yağ içeriğinin yanı sıra zengin bir amino asit profili, şüphesiz Olimp Whey Protein Complex' in en önemli avantajıdır. Sporcular ve amatör sporcular arasında popüler olan ve aynı zamanda Olimp Sport Nutrition markasının en iyi protein tozu takviyesi olan bu ürünlerinden biridir.

 

Olimp Whey Protein Complex 700 Gr Öne Çıkan Özellikleri

CFM teknolojisi ile üretilmiş izole whey proteini

Her bir serviste 26 gr protein ve 6 gr BCAA

Lezzetli Tatlar

Son Kullanım Tarihi

Çikolata:05.06.2022

Olimp Whey Protein Complex 700 Gr Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis ( 35 gr )

Servis Sayısı: 20

Enerji

566 kj/134 kcal

Yağ

1,5 g

Doymuş Yağ

<0,5g

Karbonhidrat

3,9 g

Şeker

1,4 g

Lif

0  g

Protein

26 g

Tuz

0,3 g

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.