Olimp Cla Green Tea L-Carnitine 60 Kapsül
Olimp Cla Green Tea L-Carnitine 60 Kapsül

CLA With Green Tea Plus L-Carnitine 60 Kapsül

Fiyat : ₺269,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺255,00(KDV Dahil)

CLA With Green Tea Plus L-Carnitine 60 Kapsül Nedir ?

CLA With Green Tea Plus L-Carnitine, içeriğindeki porsiyon başına 1000 mg Cla, 400 mg yeşil çay ve 200 mg L-Carnitine içeren genel vücut yağ oranını azaltmaya ve kilo kontrolü için kullanılan kapsül şeklinde yağ yakıcıdır.

CLA (Conjogated linleic acid) çoğu otla beslenen hayvanların özellikle sütünde ve etinde bulunan omega familyasına ait bir yağ çeşididir. Hayvanlar yeterince doğal beslenmedikleri için ve yetiştirilme nedenlerinden dolayı sütteki ve etteki CLA oranı düşmektedir. Doğal beslenen hayvanların et ve sütlerinde diğer hayvanlara oranla 3-4 kat daha fazla CLA içeririr. Bu da bazen dışarıdan CLA alımını gerektirmektedir.

CLA With Green Tea Plus L-Carnitine Özellikleri

  • CLA vücuttaki yağların yakılmasına destek olmaktadır.
  • CLA hücre zarından geçerek hücre içindeki trigliselitleri parçalar, trigliselitler hücrede bulunan yağ lipitleridir.
  • CLA (Conjugated Linoleic Acid)- L-Carnitinle alındığında etkisi kat kat artmaktadır. Önce Cla devreye girmekte ve L-carnitine’nin işini kolaylaştırmaktadır.
  • CLA yağ yakımına yardımcı olduğu için vücuttaki performans ve enerji üretimini arttırır.
  • Lipoprotein lipase enzimini baskılayarak, kandaki yağ asitlerinin yağ hücrelerinde birikmesini azaltır.
  • CLA yağ hücrelerini azaltarak vücudun tekrar kilo almasını yavaşlatır.

CLA With Green Tea Plus L-Carnitine Kullanımı

Amacınıza bağlı olarak yemeklerden 30 dk önce 1-3 servis (1000-3000mg) veya herhangi bir sportif aktiviteden 30-45 dk önce aç karnına alınabilir. En iyi etki için L-carnitin ve omega-3 ürünleriyle kullanılabilir.

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu

2 kapsül

CLA 1000 mg

Yesil cay özü 400 mg

L- carnitine 200 mg 

Ürün Şekli
Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.