Antrenman Öncesi Olimp Nockout 2.0 Pre workout 305 Gr
Antrenman Öncesi Olimp Nockout 2.0 Pre workout 305 Gr
Antrenman Öncesi Olimp Nockout 2.0 Pre workout 305 Gr

Olimp Nockout 2.0 Pre workout 305 Gr

Fiyat : ₺459,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺405,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei Polonya
  • TETT 08.11.2024

Olimp Nockout 2.0 Pre-workout 305 Gr Nedir?

Olimp Nockout 2.0, egzersiz performansınızın daha verimli olmasını sağlayan, içerisinde özenle seçilmiş dozlarda bileşenlerin olduğu formüle sahip, egzersiz öncesi alınan bir performans arttırıcıdır. Olimp uzmanlarının yıllarca süren çalışmalarının ve laboratuvar testlerinin sonucudur.

Olimp Nockout 2.0 Ne işe yarar?

Antrenman öncesi takviyenin bileşimi, performansınızın gelişmesini sağlayan ve kaslı bir vücut oluşturmanıza yardımcı olan bileşenlerden oluşur. Performansınızı arttırırken aynı zamanda vücuda yağsız kas kazanımını sağlar.

Olimp nockout kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, özellikle dayanıklılık ve güç gerektiren sporları ile uğraşan kişlerin antrenmanlarını daha güçlü ve uzun süreli bir hale getirdiğini ayrıca egzersize odaklanma gibi faydaları görüldüğünü söyleyebiliriz. 

Aktif bileşenler:

Beta Alanine: Vücutta doğal olarak üretilen esansiyel olmayan bir amino asittir. Karnosin üretimine yardımcı olur. Yüksek yoğunluklu egzersizde kas dayanıklılığında rol oynayan bir bileşiktir.

L-Arginine, arjinin: Vücutta nitrik oksit adı verilen bir kimyasala dönüştürülür. Nitrik oksit, gelişmiş kan akışı için kan damarlarının daha geniş açılmasına neden olur. Ayrıca vücuttaki büyüme hormonu, insülin ve diğer maddelerin salınımını uyarır.

Citruline: Sitrülin vücuttaki nitrik oksit üretimini artırır. Nitrik oksit, atardamarlarınızın gevşemesine ve daha iyi çalışmasına yardımcı olur, buda vücudunuzdaki kan akışını iyileştirir. 

Taurine: Doğal olarak oluşan bir amino sülfonik asittir. Özellikle beyninizde, gözlerinizde, kalbinizde ve kaslarınızda yoğun bulunmaktadır. Diğer amino asitlerin çoğundan farklı olarak, proteini oluşturmak için kullanılmaz. Bunun yerine, şartlı esansiyel bir amino asit olarak sınıflandırılır

Kafein: En çok çay, kahve ve kakao bitkilerinde bulunan doğal bir uyarıcıdır.

Beyni ve merkezi sinir sistemini uyararak çalışır, uyanık kalmaya ve yorgunluğu önlemeye yardımcı olur.

Piperin: bibere keskinlik ve acı tat veren ana biyoaktif bileşendir.

Olimp Nockout 2.0 Özellikleri

Her kutu 50 servis

Lezzetli aroma

Mükemmel karışım

Zihinsel odaklanma

Güç ve performans artışı

Testlerde başarılı sonuçlar alınmış, özenle seçilmiş 6 aktif içerik

Olimp Nockout 2.0 Pre Workout Kimler Kullanabilir?

Herhangi bir fiziksel aktiviteyle uğraşan veya profesyonel sporcular güç ve performans gerektiren durumlarda kullanabilirler.

Olimp Nockout 2.0 Pre Workout Kullanımı

Antrenman veya herhangi bir fiziksel aktiviteden önce; 1 porsiyon (6.1 g = 1ölçek) 250 ml suya karıştırarak tüketebilirsiniz.

Olimp Nockout 2.0 Pre Workout Fiyat

Olimp nockout 2.0 pre workout fiyatları, tüm sporcu gıdaları ve ek gıda takviyelerinde olduğu gibi ithalatçı firmalar tarafından belirlenmektedir.

Ürün İçeriği
Olimp Nockout 2.0 305 Gram

Servis Miktarı : 1 Ölçek (6.1g)
Servis Sayısı : 50

 
 
%Günlük Değer*

Beta Alanin
2100mg
**

L-Arjinin
1100mg
**

L-Sitrulin
600mg
**

Taurin
600mg
**

Kafein
200mg
**

Piperin
7.125mg
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.