Antrenman Öncesi BeWolf Pre Workout Wolf Mode On 320 Gr
Antrenman Öncesi BeWolf Pre Workout Wolf Mode On 320 Gr

BeWolf Pre Workout Wolf Mode On 320 Gr

Fiyat : ₺379,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺335,00(KDV Dahil)

BeWolf Nutrition Wolf Mode On 320 Gr Nedir ?

Wolf Mode On, özenle tasarlanmış bileşenlerden oluşan formülü ile yüksek miktarda enerji açığa çıkarmanızı, verimliliği artırmanızı ve daha önce hiç yaşamadığınız "kas pompası" etkisini elde etmeniz için tasarlanmış bir pre-workout gıda takviyesidir. 

  • Toplam 320 gr
  • 32 porsiyon içerir.
  • Her porsiyon 10 gr
  • Güçlü aktif bileşenler

Wolf Mode On Ne işe yarar ?

BeWolf Mode on, antrenman öncesi alınan 13 sinerjik aktif içerik ile her zorlu antrenmanın üstesinden gelmenizi sağlayacak bir pre workout supplementtir. Wolf Mode On ile hedefinize ulaşmak artık o kadar zor olmayacak!

Creatine Monohydrate; Kreatin, kas hücrelerinde doğal olarak bulunan bir maddedir. Ağırlık kaldırma veya yüksek yoğunluklu egzersiz sırasında kaslarınızın enerji üretmesine yardımcı olur.

L-sitrülin; üre döngüsünde yer alan protein olmayan bir amino asittir. Citrulline, kan damarlarındaki kan akışını arttırır, nitrik oksit üretimini arttırır ve en zorlu antrenman sırasında egzersiz kapasitesini arttırır.

L-arginin alfa ketoglutarat ve L-arginin; nitrik oksit üretiminde aktif rol alır, kan viskozitesini düşürür ve kardiyovasküler sistemimizin düzgün çalışmasını destekler.

Beta-alanin; sitrüline benzer organik bir kimyasal bileşik, protein olmayan amino asitlere aittir. Başlıca özelliği kaslarda laktik asit salgılanmasını engellemesi, egzersiz kapasitesini arttırması ve kaslarda doğrudan karnosin üretimini sağlamasıdır.

Taurin; beyinde, kalpte, böbreklerde ve kas dokusunda bulunur. Az miktarda olmasına rağmen bu organların düzgün çalışmasında çok önemli bir rol oynar. Aynı zamanda beyinde bir nörotransmitter, hücre zarlarının stabilizatörü olarak görev yapar ve potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum gibi iyonların taşınmasını kolaylaştırır.

L-tirozin; protein amino asitleri grubuna ait organik bir kimyasal bileşiktir. Dopamin veya epinefrin gibi önemli katekolaminlerin sentezinde yer alan çok önemli bir bileşiktir. Bunlar, vücuttaki uygun tirozin konsantrasyonu ile güçlü bir şekilde ilişkili olan çok önemli nörotransmiterlerdir.

Nicotinamide B3; olarak da adlandırılan Niasinamid, temel bir besin maddesi olan B3 vitamininin bir şeklidir. Eksikliğinde cilt, böbrek ve beyin bozukluklarına yol açabilir. Niasinamid almak B-3 eksikliğini önlemeye yardımcı olabilir.

B6 Vitamini; Piridoksin olarak da bilinen B6 Vitamini, vücudunuzun çeşitli işlevler için ihtiyaç duyduğu suda çözünür bir vitamindir. Protein, yağ ve karbonhidrat metabolizması ve kırmızı kan hücrelerinin ve nörotransmitterlerin oluşturulması için önemlidir.

Susuz kafein; metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur, uyarır, enerjiyi arttırır, vücut yağının azaltılmasına yardımcı olur.

Wolf Mode On Özellikleri

Wolf Mode on ile kaslara pump (nitrik oksit) elde etmenizi sağlar.

Daha fazla performans ve egzersiz kapasitesi

Antrenmanlarınızda maksimum odaklanma sağlar.

Yağsız kas kütlesinin yapımını destekler

Antrenman sırasında vücudun yorgunluğunu azaltır.

Daha fazla güç -> Daha fazla egzersiz -> Daha fazla kas kütlesi

Kafein içeriği 1 porsiyonda 200 mg dir.

Wolf Mode On Nasıl Kullanılır ?

400-500 ml suya 10 gr 1 ölçek ürünü ekleyin. Antrenmandan 30 dakika önce günde bir porsiyon tüketin.

Önemli Bilgi: Ürün güçlü higroskopik özellikler gösterir (nemi güçlü bir şekilde emer). Topakların oluşması veya tek tip (topak) bir kıvam, ürün özelliklerinin kaybının bir işareti değildir. Bu durumda ürün tekrar parçalanmalıdır.

Ürün İçeriği
Wolf Mode On
320 Gram

Servis Miktarı: 10 gram

Servis Sayısı: 32

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
28kcal
**

Yağ
0g
**

-Doymuş Yağ
0g
**

Karbonhidrat
3g
**

-Şeker
0,7g
**

-Şeker Alkolü
1,5g
**

Lif
0g
**

Protein
4g
**

Amino Asit Profili: Porsiyon Başına Miktar (10g)

Kreatin Monohidrat
1000mg
**

Taurin
1000mg
**

L-Citrulline
1000mg
**

Beta Alanine
3000mg
**

AAKG
3000mg
**

L-Tirozin
300mg
**

Vitamin B6
1mg
**
Vitamin B3
2mg
**
Sodyum
200mg
 
 Potasyum                           100mg
Kalsiyum
10mg
**
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.