Whey Protein Tozu BeWolf Nutrition Whey Protein Tozu 2500 Gr
Whey Protein Tozu  BeWolf Nutrition Whey Protein Tozu 2500 Gr
Whey Protein Tozu  BeWolf Nutrition Whey Protein Tozu 2500 Gr
Whey Protein Tozu BeWolf Nutrition Whey Protein Tozu 2500 Gr

BeWolf Nutrition Whey Protein Tozu 2500 Gr

Fiyat : ₺749,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺699,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei Türkiye
  • TETT 03.2024

BeWolf Nutrition Whey Protein 2500 Gr Nedir?

BeWolf Whey protein yüksek Wpc (whey protein konsantresi) oranına sahip olup, toz formda ekstra B6 ve C vitamini ilaveli ek gıda takviyesedir. Peynir altı suyu proteini konsantresi; WPC, düşük düzeyde yağ ve düşük düzeyde karbonhidrat içerir. Konsantre proteinler en az işlem görmüş protein çeşididir.

Whey protein; peynir üretimi sırasında ayrılan sütün sıvı kısmı olan peynir altı suyundan konsantre edilen whey protein çeşididir. WPC'deki protein yüzdesi, ne kadar konsantre olduğuna bağlıdır. Alt uç konsantreler yüzde 30 proteine ​​ve yüzde 90'a kadar yüksek orana sahip olma eğilimindedir.

Bewolf Whey Protein 2500 Gr Ne işe Yarar?

Peynir altı suyu esansiyel amino asitler ve diğer sağlıklı besinler açısından yüksektir. Ayrıca antioksidan glutatyon seviyelerini yükselten ve birçok yararı olan amino asit sistein açısından da zengindir. Kas kütlesini artırmaya yardımcı olurken aynı zamanda egzersiz ve antrenmandan dolayı oluşan kas hasarlarını hızlı bir şekilde onarır.

B6 Piridoksin: Piridoksin olarak da bilinen B6 Vitamini, vücudunuzun çeşitli işlevler için ihtiyaç duyduğu suda çözünür bir vitamindir.Protein, yağ ve karbonhidrat metabolizması ve kırmızı kan hücrelerinin ve nörotransmitterlerin oluşturulması için önemlidir. Vücudunuz B6 vitamini üretemez, bu nedenle onu yiyeceklerden veya takviyelerden almalısınız.

C vitamini: Vücudunuzun doğal savunmasını güçlendirebilen güçlü bir antioksidandır. Antioksidanlar, bağışıklık sistemini güçlendiren moleküllerdir. Bunu, hücreleri serbest radikal adı verilen zararlı moleküllerden koruyarak yaparlar.

Bewolf Whey Protein 2500 Gr Özellikleri

Her serviste 5,1 gr Bcaa ve 4 gr Glutamine

Lezzetli Aromalar

71+ Servis

1 serviste 24 gr Protein

B6 ve C vitamini ilaveli

Bewolf Whey Protein 2500 Gr Kullanımı

Antrenman günleri: Sabah uyanır uyanmaz kahvaltıdan önce 1 ölçek 35 gr ürünü yaklaşık 200-300 ml su veya yağsız sütle tüketebilirsiniz. Antrenmandan hemen sonra 1 servis daha alınabilir.

Antrenman yapılmayan günler: Sabah uyanır uyanmaz kahvaltıdan önce 1 ölçek 35 gr ürünü yaklaşık 200-300 ml su veya yağsız sütle tüketebilirsiniz.

Ürün İçeriği
BeWolf Whey Protein
2500 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (35 gram)

Servis Sayısı: 71+

 
 
% Günlük Değer*
Enerji
128kcal
*

Yağ
2g
**

-Doymuş Yağ
1g
**

Karbonhidrat
3g
**

-Şekerler
1g
**

Protein
24g
**

Tuz
30mg
**

 Vitamin C                            120mg 

Vitamin B6
1,4mg
**

 
Miktar
2001 gr - 2500 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.