SCITEC NUTRITION BCAA+GLUTAMINE XPRESS 600GR
SCITEC NUTRITION BCAA+GLUTAMINE XPRESS 600GR

Scitec Bcaa+Glutamine Xpress 600 Gr

Fiyat : ₺166,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,00(KDV Dahil)

Scitec Bcaa + Glutamine Xpress 600 Gr Özellikleri

Marka: Scitec Nutrition

Servis Miktarı: 1 servis (12 gr)

Servis Sayısı: 50

-Her serviste 5 gr Bcaa, 5 gr Glutamin

-Taurine ile desteklenmiş

-Şekersiz Formül

Scitec Bcaa + Glutamine Xpress 600 Gr Açıklama

Lösin, izolösin ve Valin, proteini oluşturan Branched-Chain Amino Acids (BCAA) ailesine aittir. Lösin, izolösin ve Valin insanlar için önemli 9 temel aminolardandır , çünkü  vücudumuz onları üretemez.Bu yüzden tek kaynağımız günlük yiyeceklerimiz veya gıda takviyemizdir.

BCAA'lar kas proteinlerindeki temel amino asitlerin % 35'ini oluşturur. Diğer taraftan, Glutamin popülerlik açısından sporcular için en iyi içeriktir. Bu yüzden BCAA + Glutamine Xpress’de  glutamin seviyesi bir hayli yüksektir ve aynı zamanda taurin de içermektedir. Bu bilimsel olarak formüle edilmiş yüksek doz BCAA ve Glutamin 1: 1 kombinasyonu, yüksek yoğunluklu egzersizler sırasında ve sonrasında istenmeyen kas yıkımını ve performans düşüşünü engelleyen kas iyileşmesini desteklemektedir.

Bcaa + Glutamine Xpress Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis (12 gr)

-Lösin: 2500 mg

-İzolösin: 1250 mg

-Valin: 1250 mg

-Glutamin: 5000 mg

-Taurin: 300 mg

Bcaa + Glutamine Xpress 600 Gr Kullanımı

600 ml suda 1 porsiyon (12 g) karıştırın. Egzersiz öncesi, sonrası veya egzersiz sırasında kullanılabildiği gibi, öğünlerinizin arasında da tüketebilirsiniz.

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.