Antrenman Sonrası (Post-work out) AA.NUTREND003 Nutrend Nutrend Glutamine Plus Powder 300 Gr
Antrenman Sonrası (Post-work out) AA.NUTREND003 Nutrend Nutrend Glutamine Plus Powder 300 Gr

Nutrend Glutamine Powder 300 Gr

Marka : Nutrend
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei Çek Cumhuriyeti
  • TETT 10.03.2022

Nutrend Glutamine Powder 300 Gr Açıklama

Glutamin, iskelet kaslarında en çok bulunan amino asitlerden biridir. Amino asitler, her proteinin yapı taşlarıdır ve kaliteli protein alımı, optimum amino asit aralığı ile birlikte kas büyümesine katkıda bulunur. Yoğun bir şekilde egzersiz yapan sporcular tarafından gerçekleştirilen yoğun kas çalışması sırasında, diğer önemli maddelerle birlikte bireysel amino asitlerde de bir kayıp olur. Amino asit L-glutamin, bir protein kompleksinin bir parçasıdır ve ayrıca önemli bir nitrojen taşıyıcısıdır. Uygun takviye, nitrojen dengesinin korunması şartıyla iskelet kaslarının iyileşmesini sağlayabilir. NUTREND GLUTAMINE'in bir porsiyonunda 120 gram yağsız sığır etinden, tavuk veya yumurtdan daha fazla L-glutamin alırsınız. NUTREND firmasının ürünlerindeki L-glutamin, fermantasyon teknolojisi ile yapılır.

Nutrend Glutamine Powder 300 Gr Özellikleri

Her servis;

500 mg L-Glutamin içerir.

Yapay renklendirici yoktur.

Fermantasyon teknolojisi

Şekersiz

Nutrend Glutamine Powder 300 Gr Kullanımı

Egzersiz Günleri: Temel günlük doz egzersizden sonra 5 gr (2 çay kaşığı) 'dır. Yatmadan önce 5 gramlık başka bir doz alınabilir.

Egzersiz Dışı Günler: Kullanıma ara verebilir veya normal dozunuza devam edebilirsiniz, yani günde 2 kez 5 gram. Son doz yatmadan önce alınmalıdır. Önerilen dozu aşmayın.

Ürün İçeriği
Nutrend Glutamine 300 Gram

Servis Miktarı: 1 Porsiyon (5g)
Servis Sayısı: 60

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
20kcal
**

Yağ
0g
**

Karbonhidrat
0g
**

Protein
5g
**

L-Glutamine
5g
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.