Trec Nutrition L-Glutamine Powder 450 Gr
Trec Nutrition L-Glutamine Powder 450 Gr

Trec Nutrition L-Glutamine Powder 450 Gr

Fiyat : ₺800,00(KDV Dahil)
Barkod : 5902114019143

Trec Nutrition L-Gutamin Powder 450 Gr Özellikleri

Marka: Trec Nutrition

Menşei: Polonya

Form: Toz

TETT: 03.2026

Servis miktarı: 5 gr.

Servis Sayısı: 90

Optimum Kas Onarımı İçin Trec Nutrition L-Gutamin Powder

Sporcuların, aktif yaşam sürenlerin ve fitness meraklılarının ihtiyaç duyduğu ekstra desteği sağlayan. Trec Nutrition L-Gutamin Powder, optimum kas onarımını destekleyerek spor performansınızı artırır. Yeni nesil bir spor performans artırıcısı olan bu toz, vücudunuzun iyileşme sürecini hızlandırır. Ve egzersiz sonrası toparlanmanızı destekler. Ayrıca Ekstra emilim için B6 vitamini ile desteklenmiştir.

Hızlı İyileşme ve Güçlü Kaslar

Trec Nutrition L-Gutamin Tozu, yüksek kaliteli L-glutamin amino asidi içeren güçlü bir formüle sahiptir. Bu amino asit, kas hücrelerinin onarılmasını ve büyümesini destekler, böylece daha hızlı bir şekilde iyileşmenizi sağlar. Yoğun antrenmanlar sonrası oluşabilecek kas yorgunluğunu azaltır. Ve enerjinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Bağışıklık Sisteminizi Destekleyin

Trec Nutrition L-Gutamin Powder, bağışıklık sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Yoğun egzersizler ve fiziksel stres bağışıklık sisteminin zayıflamasına neden olabilir. L-glutamin, bağışıklık hücrelerinin işlevini destekleyerek vücudunuzu hastalıklara karşı daha dirençli hale getirir. Böylece spor yaparken ve antrenmanlarınızı sürdürürken daha sağlıklı kalmanızı sağlar.

İdeal Performans İçin Enerji ve Konsantrasyon

Trec Nutrition L-Gutamin Tozu, vücutta ATP (adenozin trifosfat) olarak bilinen enerji molekülünün üretimini destekler. Bu, daha fazla enerji ve dayanıklılık sağlar. Böylece antrenmanlarınızda daha uzun süre performans sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda konsantrasyonu artırarak, antrenmanlarınızda daha odaklanmış olmanızı sağlar.

Trec Nutrition L-Gutamin Powder Kullanımı

Antrenman Günleri: Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek 5gr ürünü yaklaşık 300 gr su veya beğendiğiniz bir içecekle tüketebilirsiniz. Yatmadan önce de aynı şekilde 1 servis alınabilir.

Antrenman Yapılmayan Günler: Yatmadan önce ölçek 5gr ürünü yaklaşık 300 gr su veya beğendiğiniz bir içecekle tüketebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR