Gaspari Aminomax 8000 350 Tablet

Marka : Gaspari
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)

  • Form Tablet
  • Menşei ABD
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 12.2020

 

AMINOMAX 8000 350 TABLET

 

Gaspari Nutrition’ın AMINOMAX 8000 ürünü, düşük moleküler ağırlıklı proteinler, di ve tripeptitler ve her sporcu için faydalı olduğu kanıtlanmış ,% 91 oranında hidrolize edilmiş peynir altı suyu proteini olan amino asitler içeren, bilimsel olarak tasarlanmış tablet formda bir amino asit ürünüdür.

Hızlı etkili di-ve tri-peptidlere ek olarak, Gaspari Nutrition, ciddi sporcuların bu besin takviyesini kullanarak elde edeceği faydayı optimize etmek için AMINOMAX 8000'e ekstra L-Lösin ve L-Taurin ilave edilmiştir.

 

Dikkat Çeken  Özellikler

 

Whey proteinden % 91 hidrolize laktalbümin içerir

Ekstra l-lösin ve l-taurin  ile zenginleştirilmiştir

Boyut, güç ve dayanıklılık artışlarını teşvik eder

Porsiyon başına 8 gramdan fazla amino asit

 

KULLANIM TALİMATLARI

Bir diyet takviyesi olarak, antrenmandan önce dört (4) tablet  ve antrenmandan hemen sonra dört (4) tablet tüketiniz. Fitness hedeflerinize bağlı olarak gün içerisinde bir porsiyon daha tüketebilirsiniz.

 

 

AMINOMAX 8000 350 TABLETENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

88 servis

1 Servis (4 tablet)

Enerji

32 kcal

AminoMax 8000 ™ Karışımı (Whey Protein Konsantresi, Kreatin Monohidrat, Taurin, Mikel Kazein, Glutamin, L-Lösin, L-İzolösin, L-Valin, Peyniraltı Suyu Protein Hidrolizatı)

8276 mg

 

Ürün Şekli
Tablet
Benzer Ürünler
Son Eklenen Ürünler
TOP10

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.