Olimp L-Carnitine Shot 3.000MG 20 Ampul

Marka : Olimp
Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)

  • Form Sıvı
  • Menşei Polonya
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 04.2022

 

OLIMP L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT

 

OLIMP L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT, her bir ampülde 3000 mg L-Karnitin ve ek B6 vitamini takviyesi ile diyetini L-Karnitin ile zenginleştirmek isteyenler için benzersiz bir üründür.

OLIMP L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT ,Formülünde yer alan aktif bileşenlerin emiliminin hızını ve etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi bir Sıvı Teknolojisi formülü kullanılarak oluşturulmuştur.

L-Karnitinler  serbest formdaki yağ asitlerinin mitokondriye taşınmasını arttırmaktadırlar. Bu nedenle yağ yakımını hızlandırırlar ve aynı zamanda enerji artışı sağlarlar.

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

Her bir ampülde 3000 mg L-Karnitin

Ek B6 vitamini takviyeli

 

Kullanım Talimatları

Ampulün yarısını günde iki kez (12,5 ml)  öğünlerinizden ya da fiziksel egzersizden 30 dakika önce tüketiniz. Bir kez açıldıktan sonra, buzdolabında saklayın ve 24 saat içinde tüketin. Kullanmadan önce çalkalayınız. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.

 


L-CARNITINE 3000mg SHOT ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

1 Porsiyon (1 ampul) *

L Carnitine 

3000 mg

B6 Vitamini

2.8 mg

 

 

 

Miktar
251 ml - 500 ml
Benzer Ürünler
Son Eklenen Ürünler
TOP10

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.