Karbonhidrat ve Jel Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine 20 Adet
Karbonhidrat ve Jel Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine 20 Adet
Karbonhidrat ve Jel Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine 20 Adet
Karbonhidrat ve Jel Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine 20 Adet

Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine 20 Adet

Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,00(KDV Dahil)

Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine Hakkında

Fire Start Energy Gel + Caffeine

 

 • Form Jel
 • Menşei Polonya
 • Son Kullanım Tarihi 08.06.2024

Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine 20 Adet

Antrenman egzersizleri sırasında sizi sıklıkla etkileyen yorgunluk, düşük enerji ve konsantrasyon seviyesi, bir sporcunun karşılaştığı en kötü durumlardan biridir. Peki bununla nasıl baş edebiliriz? Çözüm, diyet takviyeleri oluşturma konusundaki kapsamlı bilgisi ve uzun yıllara dayanan deneyiminin yanı sıra yenilikçi teknolojinin kullanımıyla Olimp Fire Start Energy Gel + Kafein enerji jelinin oluşturulmasına izin veren Olimp Laboratories ilaç şirketinin uzmanları tarafından araştırmalar sonucu bulunmuştur! 

Küçük, kullanımı kolay ve taşınabilir olması içerik formülü olarak, yüksek kaliteli karbonhidratlara (maltodekstrinler ve fruktoz) ve guarana tohumları ekstraktından elde edilen uyarıcı kafeine dayanmaktadır. Ürün ayrıca magnezyum, sodyum ve tiamin ile desteklenmiştir.

Peki bu çözüm yeterince güvenli mi? Diyebilirsiniz. Olimp Fire Start Energy Gel + Kafein enerji jeli kullanmanın güvenliğinin teyidi, yalnızca tek tek bileşenlerin uygun şekilde seçilmiş bölümlerinde değil, aynı zamanda bu bileşenlerin ağır metallerin yokluğu için test edilmiş olması gerçeğinde de bulunabilir. Ek gıda takviyesi üretim sürecinde sadece yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmıştır.

Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine Faydaları

 • Kas yorgunluğu ve iskelet kaslarında fark edilir şekilde oluşan yorgunluğun önüne geçmek için glikojen depolarına ekstra karbonhidrat ilavesi
 • Ekstra stimülasyon (kafein)
 • Geliştirilmiş uyarım ve konsantrasyon (kafein)
 • Sinir sistemi işleyişine destek (magnezyum, tiamin)
 • Uygun kasların işleyişine destek (magnezyum)
 • Elektrolit dengesinin korunmasına yardımcı olur (magnezyum)
 • Lezzetli Aroma

Kullanım Bilgisi: Günde maksimum 4 saşe tüketiniz. Fiziksel aktivite sırasında eşit zaman aralıklarında kullanınız. Açıldıktan hemen sonra tüketin. Tavsiye edilen dozajı aşmayınız.

Uyarı: Kafein içerir. Çocuklar veya hamile ya da emziren kadınlar için tavsiye edilmez. (139mg/ 100g)

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Sıvı
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.