Sci-Mx Muscle Meal Hardcore 5270 Gr
Sci-Mx Muscle Meal Hardcore 5270 Gr

Sci-Mx Muscle Meal Hardcore 5270 Gr

Marka : Sci-Mx
Fiyat : ₺586,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺489,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei İngiltere
  • Son Kullanım Tarihi 12.2019

Sci-mx Muscle Meal Hardcore 5270 Gr Özellikleri

Marka: Sci-mx

Servis Miktarı: 1 servis (155 gr)

Servis Sayısı: 34

Her bir serviste;

8 gr protein, 92 gr karbonhidrat 6,6 gr BCAA 7,8 gr glutamin

B6, B12, C vitaminleri zenginleştirilmiş formül

Magnezyum, kalsiyum, demir, çinko ve bakır ile zenginleştirilmiş formül

Sci-mx Muscle Meal Hardcore 5270 Gr Nedir?

Sci-mx Muscle Meal Hardcore, kas hacmine yönelik egzersizler ve beslenme planı ile birlikte kullanılmak üzere besinsel olarak zengin ve dengeli bir karışımdır.

Her bir porsiyondaki 48 gr protein, 92 gr karbonhidrat ve 597 kalori kitle kazanımına katkıda bulunur. Hızlı, orta ve yavaş salınımlı proteinler sürekli olarak (9 saat) amino asitleri kaslara ulaştırır. Optimal seviyede magnezyum, kalsiyum ve demir seviyeleri, normal enerji veren metabolizmaya katkıda bulunur. Tavsiye edilen günlük alınması gereken B6 ve B12 miktarının %50'sini içeren; bitkinlik ve yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur ve Vitamin C, çinko ve bakır içeriği ile normal bir bağışıklık fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

Sci-mx Muscle Meal Hardcore Kullanımı

450-500ml su içerisine 3 ölçek (155 gr) Sci-Mx Muscle meal Hardcore ekleyin ve 30 sn boyunca iyice çalkalayın Günde 3 kez öğünleriniz arasında kullanabilirsiniz. Ayrıca egzersiz sonrası kas yenilenmesi için uygundur.
Miktar
3000 gr üstü
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.