L-Arginine (L-Arjinin) OstroVit Pmp Xtreme Pre Workout 300 Gr
L-Arginine (L-Arjinin) OstroVit Pmp Xtreme Pre Workout 300 Gr
L-Arginine (L-Arjinin) OstroVit Pmp Xtreme Pre Workout 300 Gr

OstroVit Pmp Xtreme Pre Workout 300 Gr

Marka : OstroVit
Fiyat : ₺429,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺389,00(KDV Dahil)
 • Form Toz
 • Menşei Polonya
 • TETT 10.06.2023

OstroVit Pmp Xtreme 300 Gr Nedir?

OstroVit Pmp Xtreme, özenle tasarlanmış 13 bileşenden oluşan formül, sınırsız miktarda enerji açığa çıkarmanızı, verimliliği artırmanızı ve daha önce hiç yaşamadığınız "kas pompası" etkisini elde etmeniz için tasarlanmış bir pre-workout gıda takviyesidir. 

 • Toplam 300 gr
 • 30 porsiyon içerir.
 • Her porsiyon 10 gr
 • 13 aktif bileşen

OstroVit Pmp Xtreme Ne İşe Yarar?

OstroVit Pump Extreme, tartışmasız eksiksiz bir besin takviyesidir. 13 sinerjik öğenin bileşimi, her zorlu antrenmanın üstesinden gelmenizi sağlar. OstroVit Pmp Xtreme ile hedefinize ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

L-sitrülin; üre döngüsünde yer alan protein olmayan bir amino asittir. Citrulline, kan damarlarındaki kan akışını arttırır, nitrik oksit üretimini arttırır ve en zorlu antrenman sırasında egzersiz kapasitesini arttırır.

L-arginin alfa ketoglutarat ve L-arginin; nitrik oksit üretiminde aktif rol alır, kan viskozitesini düşürür ve kardiyovasküler sistemimizin düzgün çalışmasını destekler.

Beta-alanin; sitrüline benzer organik bir kimyasal bileşik, protein olmayan amino asitlere aittir. Başlıca özelliği kaslarda laktik asit salgılanmasını engellemesi, egzersiz kapasitesini arttırması ve kaslarda doğrudan karnosin üretimini sağlamasıdır.

Taurin; beyinde, kalpte, böbreklerde ve kas dokusunda bulunur. Az miktarda olmasına rağmen bu organların düzgün çalışmasında çok önemli bir rol oynar. Aynı zamanda beyinde bir nörotransmitter, hücre zarlarının stabilizatörü olarak görev yapar ve potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum gibi iyonların taşınmasını kolaylaştırır.

Pancar kökü ekstresi; pancar suyu, dayanıklılık gerektiren fiziksel aktiviteler sırasında egzersiz kapasitesinin artmasına katkıda bulunabilir. Kardiyovasküler ve solunum verimliliğini artırır ve kan akışının etkinliğini ve kasların oksijenlenmesini artıran nitrik oksit sentezini artırır.

L-tirozin; protein amino asitleri grubuna ait organik bir kimyasal bileşiktir. Dopamin veya epinefrin gibi önemli katekolaminlerin sentezinde yer alan çok önemli bir bileşiktir. Bunlar, vücuttaki uygun tirozin konsantrasyonu ile güçlü bir şekilde ilişkili olan çok önemli nörotransmiterlerdir.

Susuz kafein; metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur, uyarır, enerjiyi arttırır, gereksiz vücut yağının azaltılmasına yardımcı olur.

Üzüm çekirdeği ekstresi; %95 proantosiyanidinlere standardize edilmiş, gingerollere benzer şekilde, bağışıklık sistemimize yüksek reaktivite gösterir, vücuttaki iltihabı azaltır ve vücudu detoksifiye etmek için yüksek bir eğilim gösterir.

Karabiber meyve özü; %95 piperine standardize edilmiştir, sindirimi iyileştirir ve kan akışını artırır, bu da organlarımıza daha iyi kan akışı sağlar ve işlevlerini analog olarak iyileştirir.

Ostrovit Pmp Xtreme Özellikler

 • Extreme kas pompası (nitrik oksit) elde etmenizi sağlar.
 • Daha fazla performans ve egzersiz kapasitesi
 • Antrenmanlarınızda maksimum stimülasyon sağlar.
 • Yağsız vücut kütlesinin yapımını destekler
 • Antrenman sırasında vücudun yorgunluğunu azaltır.
 • Daha fazla güç -> Daha fazla egzersiz -> Daha fazla kas kütlesi

Kafein içeriği 1 porsiyonda 200 mg dir.

Kullanımı: 200-250 ml suya 10 gr (1,5 ölçek) ekleyin. Antrenmandan 30 dakika önce günde bir porsiyon tüketin

Önemli Bilgi: Ürün güçlü higroskopik özellikler gösterir (nemi güçlü bir şekilde emer). Topakların oluşması veya tek tip (topak) bir kıvam, ürün özelliklerinin kaybının bir işareti değildir. Bu durumda ürün tekrar parçalanmalıdır.

Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.