Vitamin Ve Mineraller  Mindivan Bitter Melon+ Propolis 60 Kapsül
Vitamin Ve Mineraller  Mindivan Bitter Melon+ Propolis 60 Kapsül
Vitamin Ve Mineraller  Mindivan Bitter Melon+ Propolis 60 Kapsül

Mindivan Kudret Narı&Propolis 60 Kapsul

Marka : Mindivan
Fiyat : ₺278,00(KDV Dahil)
Barkod : 8697623208857
  • Form Kapsül
  • Menşei Türkiye
  • Son Kullanım Tarihi 30.10.2024

Mindivan Bitter Melon+ Propolis 60 Kapsül

Mindivan kudret narı ve propolis tozu içermenin yanın sıra zencefil ve sarı kantaron içeren genel vücut sağlığı için faydalı bitkisel ekstreleri içeren bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olan kapsül formda ek gıda takviyesidir.

Ne işe Yarar?

Bitter Melon; Acı kavun, kudret narı, acı kabak veya Momordica charantia olarak da bilinir. Kabak ailesine ait ve kabak, balkabağı ve salatalık ile yakından ilişkili tropikal bir asmadır. Asya mutfağının birçok türünde temel olarak kabul edilen yenilebilir meyvesi için dünya çapında yetiştirilmektedir.

Acı kavun kalorisi düşüktür, ancak lif oranı yüksektir. İnsan ve hayvan çalışmaları, acı kavun özünün göbek yağını ve vücut ağırlığını azaltmaya da yardımcı olabileceğini bulmuştur.

Propolis nedir?

Arıların ürettiği tek şeyin bal olmadığını biliyor muydunuz? Arılar ayrıca iğne yapraklı ağaçlar veya yaprak dökmeyen ağaçlardaki özsudan propolis adı verilen bir bileşik üretir. Özsuyu kendi salgıları ve balmumu ile birleştirdiklerinde, kovanlarını inşa etmek için kaplama olarak kullanılan yapışkan, yeşilimsi-kahverengi bir ürün oluştururlar. Bu propolistir.

Araştırmacılar propoliste 300'den fazla bileşik tanımladılar. Bu bileşiklerin çoğu polifenol formlarıdır. Polifenoller, vücuttaki hastalık ve hasarla savaşan antioksidanlardır.

Kullanımı

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül olmak üzere, sabah ve akşam yemeklerden önce veya sonra bir miktar su ile tüketilmesi önerilir.

Ürün İçeriği
Mindivan Bitter Melon+Propolis
60 Kapsül

Servis Miktarı: 1 Kapsül

Servis Sayısı: 60

 
 
% Günlük Değer*

Kudret Narı Meyve Tozu
250mg
**

Sarı Kantaron Tozu
50mg
**

Meyve Kökü Tozu
50mg
**

Zencefil Tozu
49.9mg
**

Kırmızı Ginseng
25mg
**

Propolis
0.1mg
**

HPSM(Bitkisel Kapsül
100mg
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.
Mindivan Bitter Melon+Propolis 60 Kapsül
Ürün Şekli
Kapsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR