Karbonhidrat Tozu Vitargo Electrolyte 2000 Gr
Karbonhidrat Tozu Vitargo Electrolyte 2000 Gr

Vitargo Electrolyte 2000 Gr

Marka : Vitargo
Fiyat : ₺2.370,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680656500356

Vitargo Electrolyte 2000 gr Özellikleri

Marka: Vitargo

Menşei: İsveç

Form: Toz

Vitargo Kaynağı: Mısır

TETT: 25.02.2024

Servis sayısı: 26

Servis Miktarı: 75 gr (3 ölçek)

Vitargo Electrolyte 2000 gr Nedir?

Vitargo Electrolyte, sporcuların enerji ve hidrasyon ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiş bir karbonhidrat ve elektrolit tozu takviyesidir. İçeriğindeki yüksek moleküler ağırlıklı karbonhidratlar, hızlı sindirilerek vücuda enerji sağlarken, elektrolitler de vücudun su dengesini korumasına yardımcı olur.

Vitargo Electrolyte İçeriği 2000 gr

Vitargo Electrolyte, her servisinde 69 gram karbonhidrat İçerir. Ayrıca içeriğinde vücuttaki mineral dengesini sağlayan elektrolitler Magnezyum, Kalsiyum, Potasyum ve Sodyum bulunur.  Ayrıca, ürünün içinde hiçbir katkı maddesi veya yapay tatlandırıcı yoktur.

Vitargo Electrolyte 2000 gr Nasıl Kullanılır?

Vitargo Electrolyte, antrenman öncesi, sırasında veya sonrasında kullanılabilir. Bir servis, 500 ml suya karıştırılarak tüketilir. Yoğun antrenmanlar veya yarışmalar için 1-2 saat aralıklarla servisler tekrarlanabilir. Ayrıca, ürünü başka sporcu içecekleri veya protein tozları ile kullanmak da mümkündür.

Vitargo Electrolyte'nin Faydaları Nelerdir?

Vitargo Electrolyte'nin sporcular için birçok faydası vardır. Yüksek moleküler ağırlıklı karbonhidratlar, vücuda hızlı bir şekilde enerji sağlayarak antrenman performansını artırabilir. Elektrolitler ise vücudun su dengesini koruyarak sıvı kaybını önleyebilir. Ayrıca, ürünün içeriğindeki mineraller, kasların normal fonksiyonunu destekleyebilir.

Vitargo Electrolyte Nereden Satın Alınır?

Vitargo Electrolyte 2000 gr, online supplement sitemizden Türkiye' nin her yerine aynı gün ücretsiz kargo ile gönderim sağlanabilir. Ayrıca Çekmeköy İstanbul mağazamızdan fiziki olarak satın alınabilir.

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR