SIS GO  ENERGY + ELECTROLYTE GELS 60 ML 1 ADET SİS
SIS GO  ENERGY + ELECTROLYTE GELS 60 ML 1 ADET SİS

Sis Go Energy + Electrolyte Gels 60 ML

Marka : Sis
Fiyat : ₺29,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,90(KDV Dahil)

Sis Go Electrolyte Jel 60 Ml Özellikleri

Marka: Sis (Scinece In Sport)

Servis Miktarı: 1 jel ( 60 ml )

Her jel paket başına 22 gram karbonhidrat

Hızlı ve etkili şekilde sindirilebilen zengin içerik

Ter ile kaybedilen elektrolitleri tekrar hızlı bir şekilde vücuda geri kazandırır.

Sis Go Electrolyte Jel 60 ml Açıklama

Bünyesinde kolay ve hızlı sindirilebilen jel karbonhidrat, sizin için gerekli olan enerji ihtiyacınızı hızlıca tamamlamasının yanı sıra her paket başına 118 mg sodyum, 9.5 mg potasyum ve 1.5mg magnezyum içermektedir. Klasik jel ürünlerin aksine SiS GO Energy+ Electrolyte tüketiminden sonra su alımına gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içiminden doğabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. Egzersiz esnasında ek karbonhidrat alımının antrenman verimliliğini iyileştirdiği ve yorgunluğu azaltmaya destek olduğu bilinmektedir. Sodyum, potasyum ve magnezyum içeren elektrolitler egzersiz esnasında terleme yoluyla kayba uğrar ve vücudun sıvı dengesini sürdürmesine yardımcı olmak için, uygun bir sıvı alımının yanı sıra elektrolitlerin tamamlanması gerekebilir.

Sis Go Electrolyte Jel 60 Ml Enerji ve Besin Öğeleri

Servis Sayısı: 1

1 jel (60 ml)

Enerji: 86 kcal

Protein: 0,0 gr

Karbonhidrat: 22 gr

Şekerden Gelen Karbonhidrat: 0,7 gr

Yağ: 0,0 gr

Doymuş Yağ: 0,0 gr

Lif: 0,0 gr

Sodyum: 300 mg

Sis Go Electrolyte Jel 60 Ml Kullanımı

Egzersiz sırasında yaptığınız egzersizin süresine göre ortalama olarak saatte 1 x GO Energy+ Electrolyte Jeli alabilirsiniz. GO Energy + Elektrolit Jel, elektrolitlerin sıvı emilimi için egzersizden önce tüketilebilir. En iyi etki için GO Isotonic Jel ile aynı egzersiz içinde tüketilebilir.

Miktar
100 ml altı
Ürün Şekli
Sıvı
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.