Kreatin Monohidrat KRE.SCI-MX002 Sci-Mx Sci-Mx Creatine Monohydrate 500 Gr
Kreatin Monohidrat KRE.SCI-MX002 Sci-Mx Sci-Mx Creatine Monohydrate 500 Gr

Sci-Mx Creatine Monohydrate 500 Gr

Marka : Sci-Mx
Fiyat : ₺174,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺145,00(KDV Dahil)

Sci-mx Creatine Monohydrate 500 Gr Özellikleri

Marka: Sci-mx Nutrition

Servis Miktarı: 1 servis ( 5 gr )

Servis Sayısı: 100

Her bir serviste;

Her bir serviste 5 gr yüksek kalitede mikro kristalize Kreatin Monohidrat

Sci-mx Creatine Monohydrate 500 Gr Açıklama

Sci-mx Creatine, en kaliteli mikrokristalize Kreatin Monohidrat kullanılarak üretilmiştir ve herhangi bir soğuk içecek, protein shake, whey protein tozu veya destekleyici içeceğin içerisine ekleyerek tüketebilirsiniz. Kreatin, kısa süreli, yüksek yoğunluklu, tekrarlanan egzersiz seanslarında fiziksel performansı artırır ve 30 yıl boyunca dünyanın en çok tercih edilen kas yapılanması takviyesi olarak yerini korumuştur.

Sci-mx Creatine Monohydrate 500 Gr Kullanımı

200-250 ml su veya meyve suyu içerisine 1 ölçek (5 gr) SCI-MX CREATINE MONOHYDRATE ekleyin ve iyice karıştırın. Önerilen miktarlar, vücut ağırlığınıza bağlı olarak değişir, ancak ortalama olarak biri egzersizden 30 dakika önce, diğeri hemen sonra olmak üzere günde 2 servis alınız. Dinlenme günlerinde biri sabah diğeri akşam olmak üzere günde 2 ölçek alınız.

Sci-mx Creatine Monohydrate 500 Gr Enerji ve Besin Öğeleri

Servis Sayısı: 100

1 servis ( 5 gr )

Kreatin Monohidrat: 5000 mg

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.