Kreatin Monohidrat  Sci-Mx Creatine Monohydrate 250 Gr
Kreatin Monohidrat  Sci-Mx Creatine Monohydrate 250 Gr

Sci-Mx Creatine Monohydrate 250 Gr

Marka : Sci-Mx
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei İngiltere
  • Son Kullanım Tarihi 12.2019

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Özellikleri

Marka: Sci-mx

Servis Miktarı: 1 servis (5 gr)

Servis Sayısı: 60

Kreatin Monohidrat: 5000 mg

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Açıklama

En kaliteli mikrokristalize Kreatin Monohidrat kullanılarak üretilmiştir ve herhangi bir soğuk içecek, protein shake, whey protein tozu veya destekleyici içeceğin içerisine ekleyerek tüketebilirsiniz. Kreatin kısa süreli, yüksek yoğunluklu, tekrarlanan egzersiz seanslarında fiziksel performansı artırır ve 30 yıl boyunca dünyanın en çok tercih edilen kas yapılanması takviyesi olarak yerini korumuştur.

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Kullanımı

200-250 ml su veya meyve suyu içerisine 1 ölçek (5 gr) sci-mx creatine ekleyin ve iyice karıştırın. Önerilen miktarlar, vücut ağırlığınıza bağlı olarak değişir, ancak ortalama olarak biri egzersizden 30 dakika önce, diğeri hemen sonra olmak üzere günde 2 servis alınız. Dinlenme günlerinde biri sabah diğeri akşam olmak üzere günde 2 ölçek alınız
Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.