SCI-MX NUTRITION CREATINE MONOHYDRATE 250GR
SCI-MX NUTRITION CREATINE MONOHYDRATE 250GR

Sci-Mx Creatine Monohydrate 250 Gr

Marka : Sci-Mx
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Özellikleri

Marka: Sci-mx

Servis Miktarı: 1 servis ( 3 gr )

Servis Sayısı: 60

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Kullanımı

200-250 ml su veya meyve suyu içerisine  1 ölçek (5 gr) SCI-MX CREATINE MONOHYDRATE ekleyin ve iyice karıştırın. Önerilen miktarlar, vücut ağırlığınıza bağlı olarak değişir, ancak ortalama olarak biri egzersizden 30 dakika önce, diğeri hemen sonra olmak üzere günde 2 servis alınız. Dinlenme günlerinde biri sabah diğeri akşam olmak üzere günde 2 ölçek alınız.

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Detaylı Açıklama

SCI-MX CREATINE MONOHYDRATE,En kaliteli  mikrokristalize Kreatin Monohidrat kullanılarak üretilmiştir ve herhangi bir soğuk içecek, protein shake, whey protein tozu veya destekleyici içeceğin içerisine  ekleyerek tüketebilirsiniz. Kreatin ,kısa süreli, yüksek yoğunluklu, tekrarlanan egzersiz seanslarında fiziksel performansı artırır ve 30 yıl boyunca dünyanın en çok tercih edilen  kas yapılanması takviyesi  olarak yerini korumuştur.

S Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Öne Çıkan Özellikleri

Her bir serviste 5 gr yüksek kalitede mikrokristalize Kreatin Monohidrat

Son Kullanım Tarihi: 12.2019

Sci-mx Creatine Monohydrate 250 Gr Enerji ve Besin Öğeleri

Servis Sayısı: 60

1 servis ( 3 gr )

Kreatin Monohidrat

5000 mg

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.