Kreatin Monohidrat Ostrovit Creatine Monohydrate 300 Gr
Kreatin Monohidrat Ostrovit Creatine Monohydrate 300 Gr

Ostrovit Creatine Monohydrate 300 Gr

Marka : OstroVit
Fiyat : ₺459,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,00(KDV Dahil)
 • Form Toz
 • Menşei Polonya
 • TETT 31.05.2024

OstroVit Supreme Pure Kreatin Monohidrat 300 gr

OstroVit Supreme Pure Creatine Monohidrat, mükemmel mikronizasyon seviyesine sahip birinci sınıf tek bileşenli bir kreatin monohidrat takviyesidir. Kreatin yaygın olarak bilinen ve kullanılan bir takviyedir. Etkinliği çok sayıda bilimsel çalışma ile kanıtlanmıştır. Daha uzun, daha etkili ve zorlu egzersizler için kas dokusu büyümesi, etkili yenilenme ve enerji sağlar.

Kreatin Nedir?

Kreatin, insan vücudunda doğal olarak oluşan organik bir kimyasal bileşiktir. Genellikle et, yumurta veya balık gibi hayvansal ürünlerden alınabilir. Yararlı etkisi, kaslardaki fosfokreatini parçalayarak yüksek enerjili ATP (adenozin trifosfat) molekülleri şeklinde enerji salan basit bir mekanizmaya dayanır. Kreatinin yiyeceklerde de bulunmasına rağmen, kaslarımızı kreatin ile %100 doyurmanın tek yolu sürekli takviye edilmesidir.

Özellikleri

 • Kreatin monohidrat, şüphesiz sporcular için son derece etkili ve güvenli bir takviyedir. Kasların çalışmasını iyileştiren, aynı zamanda beyin veya kalp kasının koruyucu etkisini gösteren bir dizi değerli özelliğe sahiptir. Aşağıda kreatin takviyesinin bazı faydalarının bir listesi bulunmaktadır:
 • Çok sayıda meta-analiz, onu almanın gücümüzü ve antrenman dayanıklılığımızı arttırdığını kanıtlıyor.
 • Kaslardaki fosfokreatin miktarını artırarak, enerji potansiyelimizin rezervlerini arttırır.
 • Kas hücrelerinde su tutulmasına neden olarak ideal bir anabolik ortam sağlayarak daha büyük kaslara sahip olmamızı sağlar.
 • Doğrudan beynimize etki ederek zihinsel ve mental durumları etkili bir şekilde iyileştirebilir.
 • Araştırmalar, kreatin kullanan kişilerin, kullanmayan kişilere göre yağsız kas dokusunda daha fazla kazanım elde ettiğini göstermiştir.
 • Glikojenin yeniden sentezinde aktif rol alır.

300 gr kreatin monohidrat

120 porsiyon

Günde ½ Ölçek

Saf bileşen, gereksiz dolgu maddesi bulunmamaktadır.

Önerilen kullanım:

 100 - 150 ml su veya meyve suyuna 2,5 g (1/2 ölçek) ekleyin. Antrenman günlerinde, biri uyandıktan hemen sonra, diğeri antrenmandan sonra olmak üzere günde iki porsiyon için. Egzersiz yapmadığınız günlerde, uyandıktan sonra günde bir porsiyon tüketebilirsiniz.

Ürün İçeriği
Ostrovit Creatine Monohydrate 300 Gram

Servis Miktarı: 1 Ölçek (2,5 gram)

Servis Sayısı: 120

 
 
% Günlük Değer*

Creatine
300mg
**

** Günlük değerler saptanamamıştır.
 
 
Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.