Olimp Whey Protein Complex 2200 Gr
Olimp Whey Protein Complex 2200 Gr

Olimp Whey Protein Complex 2200 Gr

Fiyat : ₺1.099,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺995,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei Polonya
  • TETT 05.11.2022

Olimp Whey Protein Complex 2200 Gr Nedir?

Olimp Whey Protein Complex, CFM izolatı ve peynir altı suyu proteini konsantresinin bir kombinasyonudur. Kas kütlesini artırmak ya da kilo vermek bir düşünceniz varsa, Kaslarınıza sağlıklı protein sağlamayı unutmayın. Onların temel yapı taşı Amino asitlerdir.

Üretim aşaması için kullanılan hammadde, yüksek derecede saflık özelliğine sahiptir. Yenilikçi üretim teknolojisi ve Olimp Laboratuvarı Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nden bilim adamlarının diyet takviyeleri oluşturma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimleri, dünya çapında milyonlarca insanın güvendiği yüksek kaliteli bir protein takviyesinin oluşturulmasını sağlamışlardır.

İki protein kaynağının belirli bir kısmı, düşük şeker ve doymuş yağ içeriğinin yanı sıra zengin bir amino asit profiline sahip olması en önemli özelliklerinden biridir. Profesyonel ve amatör sporcular arasında popüler olan ve aynı zamanda Olimp Sport Nutrition markasının en iyi protein tozu takviyesi olan bu ürünlerinden biridir.

Whey Protein Complex 2200 Gr Özellikleri

Cfm Teknolojisiyle üretilmiş Whey protein İzolatı

Basit ve kullanışlı yüksek kaliteli protein kaynağı

Zengin amino asit Profili

Kas kütlesini oluşturmaya ve korumaya yardımcı olur

1 porsiyonda 134 kalori

Servis başına sadece 1.4g şeker

Lezzetli aromalar

Whey Protein Complex 2200 Gr Kullanımı

150 ml su içerisine 1 posiyon (1 ölçek=35 gr) ekleyin ve karıştırın. Günde 1-3 porsiyon kahvaltıdan önce, öğünler arasında, antrenmandan sonra veya uykudan önce tüketebilirsiniz. Diyabet hastaları için uygun değildir.
Ürün İçeriği
Olimp Whey Protein Complex 2200 Gram

Servis Miktarı: 1 porsiyon (35 gram=1 ölçek)

Servis Sayısı: 63

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
134kcal
**

Yağ
1,5g
**

Doymuş Yağ
<0,5g
**

Karbonhidrat
3,9g
**

Şeker
1,4g
**

Lif
0g
**

Protein
26g
**

Tuz
0,30g
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.

olimp whey protein complex 2200 gr

Miktar
2001 gr - 2500 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.