MUSCLETECH PLATINUM L-GLUTAMINE 302 GR
MUSCLETECH PLATINUM L-GLUTAMINE 302 GR

Muscletech Essential Series Ultra-Pure Glutamine 302 Gr

Marka : Muscletech
Fiyat : ₺154,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei ABD
  • Son Kullanım Tarihi 04.2020

Muscletech Essential Series Platinum Glutamine Nedir?

Muscletech markasının glutamin içeren aromasız toz halinde bir amino asit takviyesidir.

Muscletech Essential Series Platinum Ne işe Yarar?

Platinum %100 Glutamin, servis başına 5 gr glutamin sağlar; bu, egzersiz sırasında kullanılan glutamin'i hızla yenilemek için kullanılır. Glutamin, vücudunuzdaki en bol bulunan esansiyel serbest amino asittir. Vücudunuzdaki toplam dolaşımdaki amino asitlerin %20'den fazlasını içermektedir. Kaslarınız özellikle glutamin bakımından zengindir ve kas metabolizması için son derece önemlidir. Sıkı egzersiz yaptığınızda, kaslarınız depolarının %50'sini kaybedebilir, bu nedenle hızlı bir şekilde onları yenilemeniz gerekir!

Glutamin, kaslarınızın hızlı bir şekilde iyileşmeleri için ihtiyaç duydukları diğer amino asitleri oluşturmasına yardımcı olmak için serbest azot döngüsü görevi görerek vücudunuzun katabolizmayı kontrol etmesine yardımcı olur. Glutamin ayrıca artan hücre hacmini, glikojen takviyesini ve protein sentezini desteklemeye yardımcı olur.

Muscletech Essential Series Platinum Özellikleri

-60 servis

-Her serviste 5 gr saf glutamine

-Aromasız

Kullanımı

200 ml su veya favori sporcu içeceğiniz ile karıştırarak günde 1-2 kez tüketebilirsiniz.

En iyi sonuç için, günde 2 servis (2 ölçek) alın. Egzersiz günlerinde, egzersizden 45 ila 60 dakika önce 1 servis ve antrenmandan 15 ila 30 dakika sonra yine 1 servis tüketiniz.

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.