MUSCLETECH PLATINUM L-GLUTAMINE 302 GR
MUSCLETECH PLATINUM L-GLUTAMINE 302 GR

Muscletech Essential Series Ultra-Pure Glutamine 302 Gr

Marka : Muscletech
Fiyat : ₺154,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,00(KDV Dahil)

Muscletech Essential Series Platinium %100 Ultra-pure Mikronized Glutamine Özellikleri

Marka: Muscletech

Servis Miktarı: 1 servis ( 5 gr )

Servis Sayısı: 60

 

Muscletech Essential Series Platinium %100 Ultra-pure Mikronized Glutamine Kullanımı

200 ml su ve ya favori sporcu içeceğiniz ile karıştırarak günde 1-2 kez tüketebilirsiniz. En iyi sonuç için, günde 2 servis (2 ölçek) alın. Egzersiz günlerinde, egzersizden 45 ila 60 dakika önce 1 servis ve antrenmandan 15 ila 30 dakika sonra yine 1 servis tüketiniz.

Muscletech Essential Series Platinium %100 Ultra-pure Mikronized Glutamine Detaylı Açıklama

Platinum% 100 Glutamin, servis başına 5 gr glutamin sağlar; bu, egzersiz sırasında kullanılan glutamin'i hızla yenilemek için kullanılır. Glutamin, vücudunuzdaki en bol bulunan esansiyel serbest amino asittir - vücudunuzdaki toplam dolaşımdaki amino asitlerin% 20'den fazlası glutamindir. Kaslarınız özellikle glutamin bakımından zengindir ve kas metabolizması için son derece önemlidir. Sıkı egzersiz yaptığınızda, kaslarınız glutamin depolarının% 50'sini kaybedebilir, bu nedenle hızlı bir şekilde onları yenilemeniz gerekir!

Glutamin, kaslarınızın hızlı bir şekilde iyileşmeleri için ihtiyaç duydukları diğer amino asitleri oluşturmasına yardımcı olmak için serbest azot donörü görevi görerek vücudunuzun katabolizmayı kontrol etmesine yardımcı olur. Glutamin ayrıca artan hücre hacmini, glikojen takviyesini ve protein sentezini desteklemeye yardımcı olur.

Muscletech Essential Series Platinium %100 Ultra-pure Mikronized Glutamine Öne Çıkan Özellikleri

-60 servis

Son Kullanım Tarihi: 04.2020

Muscletech Essential Series Platinium %100 Ultra-pure Mikronized Glutamine Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis ( 5 gr )

 Servis Sayısı: 60

Enerji

4 kcal

Yağ

0 gr

Karbonhidrat

0 gr

Protein

1 gr

Glutamin

5 gr

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.