Muscle Pump Wpc Instant Whey Protein 480 gr
Muscle Pump Wpc Instant Whey Protein 480 gr

Muscle Pump Wpc Instant Whey Protein 480 gr

Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺186,00(KDV Dahil)

Muscle Pump WPC Instant Whey Protein 480 Gr Nedir?

Muscle Pump Instant whey protein yüksek Wpc (whey protein konsantresi) %87.31 oranına sahip olup, toz formda 5,4 gr Bcaa, 4,2 gr Glutamine ve 18 Amino asit içeren ek gıda takviyesidir. Peynir altı suyu proteini konsantresi; WPC, düşük düzeyde yağ ve düşük düzeyde karbonhidrat içerir. Konsantre proteinler en az işlem görmüş protein çeşididir.

Whey protein; peynir üretimi sırasında ayrılan sütün sıvı kısmı olan peynir altı suyundan konsantre edilen whey protein çeşididir. WPC'deki protein yüzdesi, ne kadar konsantre olduğuna bağlıdır. Alt uç konsantreler yüzde 30 proteine ​​ve yüzde 90'a kadar yüksek orana sahip olma eğilimindedir.

Muscle Pump WPC Instant Whey Protein 480 Gr Ne işe Yarar?

Peynir altı suyu esansiyel amino asitler ve diğer sağlıklı besinler açısından yüksektir. Ayrıca antioksidan glutatyon seviyelerini yükselten ve birçok yararı olan amino asit sistein açısından da zengindir. Kas kütlesini artırmaya yardımcı olurken aynı zamanda egzersiz ve antrenmandan dolayı oluşan kas hasarlarını hızlı bir şekilde onarır.

Bcaa 5,4 gr; lösin, izölösin ve valin amino asitlerinden oluşur. Vücudunuz bcaa ları üretemezler. Beslenme yoluyla alınması gerekir. Bcaa lar kas protein sentezinde büyük rol oynar. Aynı zamanda kas büyümesine yardımcı olur.

Glutamin 4,2 Gr; Glutamin bir amino asittir. Antrenman sonrası oluşan kas yıkımlarını hızlı bir şekilde toparlarken laktik aside tampon olarak yorgunluk düzeyini düşürecektir.

Muscle Pump WPC Instant Whey Protein Özellikleri

Her serviste 5,4 gr Bcaa ve 4.2 gr Glutamine

Lezzetli Aroma

16 Servis

1 serviste 23 gr Protein

Muscle Pump Instant Whey Protein 480 Gr Kullanımı

Antrenman günleri: Sabah uyanır uyanmaz kahvaltıdan önce 1 ölçek 30 gr ürünü yaklaşık 200-300 ml su veya yağsız sütle tüketebilirsiniz. Antrenmandan hemen sonra 1 servis daha alınabilir.

Antrenman yapılmayan günler: Sabah uyanır uyanmaz kahvaltıdan önce 1 ölçek 30 gr ürünü yaklaşık 200-300 ml su veya yağsız sütle tüketebilirsiniz.

Ürün İçeriği
WPCI Instant Whey Protein
480 Gr

Servis Miktarı: 1 Ölçek (30 gram)

Servis Sayısı: 16

 
 
% Günlük Değer*
Enerji
114kcal
*

Yağ
1,5g
**

-Doymuş Yağ
1,1g
**

Karbonhidrat
2,3g
**

-Şekerler
1,8g
**

Protein
23g
**

Tuz
0,03g
**

 
Miktar
2001 gr - 2500 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.