Complex Protein PRO.HARDLINE004 Hardline Hardline Whey Zone 2300 Gr
Complex Protein PRO.HARDLINE004 Hardline Hardline Whey Zone 2300 Gr
Complex Protein PRO.HARDLINE004 Hardline Hardline Whey Zone 2300 Gr

Hardline Whey Zone Protein Tozu 2300 Gr

Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺709,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei Türkiye
  • TETT 06.2024

Hardline Whey Zone 2300 Gr Protein Tozu Nedir?

Hardline Whey Zone, içeriğinde bulunan 3 farklı whey protein kaynağı yanı sıra düşük ısıda mikro filtre edilmiş konsantre whey, izolatı ve peptid formdaki hidrolize whey sayesinde egzersiz sonrası ve protein ihtiyacı olanlar için harika bir üründür. Her servise ilave olarak 2500 mg kreatin monohydrate ve 1000 mg Taurine içermektedir

Konsantre: Peynir altı suyu proteini konsantreleri (WPC), peynir altı suyu bazlı gıda bileşenlerinin önemli bir grubudur.

İzole: Peynir altı suyu izolatı, daha düşük toplam karbonhidrat içeriğine ek olarak, daha düşük laktoz içeriğine sahiptir. Bu, laktoz intoleransı olanlar için daha iyi bir seçim olabileceği anlamına gelir.

Hidrolize: Hidrolize protein tozları "önceden sindirilmiş proteinler" içerir, bu nedenle emilimleri daha kolaydır ve egzersiz sonrası kas iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Ne işe Yarar?

Kas geliştirici: Kaslarınızın boyutunu ve şeklini korumak için proteine ​​​​ihtiyacınız var. Kilo verirken protein aynı zamanda kas kaybetmenizi de engeller. Güçlenmek için ağırlık kaldırırsanız, protein daha fazla kas inşa etmenin anahtarıdır.

Kemik Güçlendirici: Araştırmalar, diyetinizde doğru miktarda protein almanın kemik sağlığınızı iyileştirdiğini gösteriyor. Kemik yoğunluğunuzu korumanıza yardımcı olarak osteoporozu (kemik kaybı) azaltır ve yaşlandıkça kırılmaları önlemeye de yardımcı olur.

Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir: Proteinler amino asitlerden yapılır. Bu bileşikler, bağışıklık sisteminizdeki önemli rollere sahip T hücreleri, B hücreleri ve antikorları - vücudunuza giren zararlı hücreleri enfeksiyona başlamadan önce tespit edip öldüren mikrop savaşçılarına dönüştürmeye yardımcı olur.

İştahı keser: Aşerme, gerçek bir yemek ihtiyacından farklıdır. Midenizden değil beyninizden gelir. Araştırmalar, daha fazla protein almanın, gece geç saatlerde buzdolabına saldırıda bile bu istekleri frenlemeye yardımcı olabileceğini gösteriyor

Yağ yakar: Diyetinizdeki yeterince yüksek bir protein alımı metabolizmanızı hızlandırır (vücudunuzun kalori kullanma hızı). Bu, günlük istirahatte bile, daha düşük proteinli bir diyetten daha fazla kalori yaktığınız anlamına gelir.

Yaraları İyileştirir: Proteinin vücudunuzun doku ve organlarının yapı taşı olarak adlandırılmasının bir nedeni var. Enflamasyonu azaltarak ve yaralanma bölgesinde yeni doku oluşturarak yaranın daha hızlı onarılmasını sağlar.

Ne Zaman Kullanılır?: 1 porsiyon [1 ölçek (75 cc = 30 g)], 150 ml su veya az yağlı süt ile karıştırılarak antrenmandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde 1-2 porsiyon (30g-60g) alınır. Sıvı miktarını damak zevkinize göre arttırabilirsiniz

 

Ürün İçeriği
Hardline Whey Zone
2300 Gram

Servis Miktarı: 1,5 Ölçek (40 Gram)

Servis Sayısı: 57

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
156kcal
**

Yağ
1,2g
**

Karbonhidrat
15,2g
**

Protein
21,2g
**

Vitamin C
30mg
%38

Vitamin B1
0,7mg
%64

Vitamin B2
0,8mg
%57

Vitamin B3
9mg
%56

Vitamin B6
1mg
%72

Folik Asit
100mcg
%50

Vitamin B12
0,5mcg
%20

Kalsiyum
300mg
%38

Çinko
3,25mg
%38

Kreatin Monohidrat
2500mg
**

Glutamin
2500mg
**

Taurin
1000mg
**

** Günlük değerler saptanamamıştır.

 

Miktar
2001 gr - 2500 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.