Kreatin Monohidrat  Hardline Creapure 120 Kapsül
Kreatin Monohidrat  Hardline Creapure 120 Kapsül

Hardline Creapure 120 Kapsül

Fiyat : ₺289,00(KDV Dahil)

Hardline Creapure 120 Kapsül Özellikleri

Marka: Hardline Nutrition

Servis Miktarı: 1 Servis (2 kapsül)

Servis Sayısı: 60

Kreatin ATP döngüsüne yardımcı olarak daha kuvvetli ve güçlü olmamızı sağlar.

Kreatin kaslarda su birikimi yaparak sarkoplazmik büyüme neden olur. Böylece kaslarımız daha dolgun bir görünüme sahip olur.

Kreatin özellikle patlayıcı güç gerektiren sporlarda etkilidir.

Ayrıca son yıllarda yapılan araştırmalarda kreatin kas yapılanmasını engelleyici gen olan myo-statin genini baskılayarak kas yapılanmasına katkıda bulunur.

Kreatin kişiye bağlı olarak performansı %15 ve daha üzeri artırabilir.

Hardline Creapure 120 Kapsül Nedir? Ne işe Yarar

Kreatin (creatine) vücudumuzun ürettiği doğal bir aminoasittir yani protein yapıcı özelliğe sahiptir. Görevi kaslarda bulunan ve günlük yaşantınızdaki bütün faaliyetlerimizin ihtiyacı olan ATP (enerji) depolarını doldurmak ve zorlandığımızda kas kuvvetinin sürekliliğini sağlamaktır. Özellikle “patlayıcı güç” gerektiren sporlarda örneğin;100 metre sprint koşu, basketbolda turnikeye çıkmak veya fitness yaparken ağırlığa yüklenmek gibi ani güç gerektiren durumlarında kaslar ATP depolarını çok aktif şekilde kullanır.

Kreatin doğada kırmızı ette doğal olarak bulunur fakat doğal beslenerek kaslarımızın ihtiyacı olan besin değerlerini karşılayamadığı için spor yapanların dışarıdan alması şarttır. Takribi olarak doğal etten 5 gram kreatin alabilmemiz için 5-6 kg kırmızı et yememiz gerekiyor.1 kg et yaklaşık olarak 0.9 gr kreatin içerir.

Enerji ve Besin Öğeleri

1 Porsiyon (2 kapsül)

Protein: 0 gr

Karbonhidrat: 0 gr

Toplam Yağ: 0 gr

Enerji: 20 kcal

Creatine Monoydrate: 1300 mg

Hardline Creapure 120 Kapsül Kullanımı

Amacınıza bağlı olarak gün içinde veya herhangi bir sportif aktiviteden 30-45 dk önce veya sonra günde 1 servis (3-5 gr) alınız. En iyi verim için Glisemik indeksi yüksek Karbonhidratla alınması tavsiye edilir.

Ürün Şekli
Kapsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR