Hardline Carbopure 4000 Gr Aromasız
Hardline Carbopure 4000 Gr Aromasız

Hardline Carbopure 4000 Gr

Fiyat : ₺729,00(KDV Dahil)
Barkod : 8697448350303
  • Form Toz
  • Menşei Türkiye
  • Son Kullanım Tarihi 01.09.2022

Hardline Karbonhidrat Tozu Nedir?

Spor salonunda herhangi bir zaman geçirdiyseniz, büyük olasılıkla karbonhidrat tozunu duymuşsunuzdur. Egzersizler sırasında kas büyümesini ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, karbonhidrat takviyesi tozları mükemmel bir seçimdir. Geleneksel olarak karbonhidrat takviyeleri, maltodekstrin gibi basit şekerlerden oluşmaktadır. Son formüller yepyeni bir karmaşıklık düzeyine ulaştı. Karbonhidrat tozları, ne zaman ve nasıl alacağınızı bildiğiniz sürece hızlı sonuçlar ve işlev sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Karbonhidrat Takviyeleri Neden Kullanılır?

Egzersiz sırasında vücudunuzu besleyen şey söz konusu olduğunda, kaslarınız büyük ölçüde adenozin trifosfata güvenir. ATP, kaslarınızda yetersiz miktarda depolanır. Ağırlık çalışması gibi yüksek yoğunluklu egzersizler sırasında kaslar, kas kasılmasını sağlamak için ATP kullanır. Sorun şu ki, vücudunuzun rezervlerini yenilemek için hemen daha fazlasını yapması gerekiyor. Bunu başarmak için vücudunuz ek ATP üretmek için kaslarda depolanmış glikojene (karbonhidrat) dönüşür.

Antrenmanlarınızı yoğun olarak yapıyorsanız, çok fazla enerjiye ihtiyacınız olacaktır. Antrenmandan önce ve antrenman sırasında takviye olarak karbonhidrat kullanmak, kaslarınızı besleyen glikojeni anında kullanıma hazır halde tutmanıza yardımcı olabilir ve antrenman yoğunluğunuzu tam düzeyde tutmanıza olanak tanır. Antrenman sonrası takviye ayrıca, bir sonraki antrenman için kasları yükleyerek, kayıp kas glikojenini yenilemeye yardımcı olur.

Kullanımı: 1 porsiyon (46g) ürünü 300ml su ile karıştırarak antrenmanlardan yarım saat önce ve antrenmandan sonra 1 saat içinde günde iki defa kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği
Hardline Carbopure
4000 Gram

Servis Miktarı: 2 Ölçek (46 gram)

Servis Sayısı: 87

 
 
% Günlük Değer*

Enerji
184kcal
**

Yağ
0g
**

Karbonhidrat
46g
**

Protein
0g
**

**Günlük değer saptanamamıştr.

Miktar
3000 gr üstü
Ürün Şekli
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR