Hardline Amino9 Eaa Nrgy 390 Gr
Likit ve Toz Amino Asit  Hardline Nutrition Hardline Amino9 Eaa Nrgy 390 Gr
Likit ve Toz Amino Asit  Hardline Nutrition Hardline Amino9 Eaa Nrgy 390 Gr

Hardline Amino9 Eaa Nrgy 390 Gr

Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

  • Form Tablet
  • Menşei Türkiye
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 06.2024

Hardline Amino9 Eaa Nrgy Nedir?

Hardline Amino9 Eaa Nrgy; Esansiyel Amino Asitler veya kısaca EAA'lar, vücudun kendi başına üretemediği ve gıdalardan/takviyelerden alınması gereken dokuz farklı esansiyel amino asidin bir kombinasyonudur. Bunlara lösin, izolösin, valin, histidin, lisin, metionin, fenilalanin, treonin ve triptofan dahildir. Amino asitler proteinin yapı taşlarıdır, kas büyümesinin sentezinde ve kas katabolizmasının önlenmesinde olduğu kadar ruh sağlığında da çok önemlidirler. Çoğu et türü, balık, yumurta ve kinoa ve chia tohumları gibi belirli bitki kaynaklarının tümü, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu dokuz temel amino asidin tümünü içerdiklerinden tam protein kaynağı olarak kabul edilir.

Hardline Amino9 Eaa Nrgy Ne işe Yarar?

Aç durumdayken (ister kardiyo ister ağırlık çalışması yapıyor olun) EAA'ların sizin için yapabilecekleri, meydana gelebilecek herhangi bir kas katabolizmasını (yıkım) önlemektir. Düşük kalori olmamasının yanında, EAA'larla karıştırılmış alacağınız bir takviye, sizi aç bir durumda tutacak ve egzersiz sırasında enerji için kullanılan glikoz eksikliğinden elde edebileceğiniz yağ oksidasyonu faydalarına devam edecektir.

Hardline Amino9 Eaa Nrgy Özellikleri

-Kas yapılanması

-Kas onarımı

-Performans ve Güç

-Enerji

Kullanım Zamanı

-Antrenman Öncesi

-Antrenman arası

-Antranman sonrası

Hardline Amino9 Eaa Nrgy Kullanımı

Kullanım şekli 1: Antrenmandan 45 dakika önce veya antrenmandan hemen sonra olmak üzere 1 porsiyon [2 ölçek (13 g)] 300 ml su ile karıştırarak kullanınız. Sıvı miktarını damak zevkinize göre arttırabilirsiniz.

Kullanım şekli 2: Antrenman esnasında 1 porsiyon [2 ölçek (13 g)] 300 ml su ile karıştırılarak kullanınız. Sıvı miktarını damak zevkinize göre arttırabilirsiniz.

 

Ürün Şekli
Tablet
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.