GRENADE THERMO DETONATOR 100 KAPSUL  GRENADE GLUTAMINE Grenade
GRENADE THERMO DETONATOR 100 KAPSUL  GRENADE GLUTAMINE Grenade
Kombinasyonlar KOM.GRENADE003 Grenade Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül & Grenade L-Glutamine 500 Gr Kombinasyonu

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Ve L-Glutamine 500 Gr

Marka : Grenade
Fiyat : ₺1.099,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.018,00(KDV Dahil)

 Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Grenade Thermo Detonator Ve Glutamine 500 Gr

Marka: Grenade

Servis Miktarı: 1 servis( 1 kapsul )

Servis Sayısı: 100

Kullanımı: Uyandıktan sonra aç karnına ve öğle yemeğinden 30 dakika önce 1 porsiyon (2 kapsül)1 porsiyon (2 kapsül) su ile tüketebilirsiniz. Toleransı değerlendirmek için ilk 7 gün boyunca günde iki kez 1 kapsül tüketiniz.

Detaylı Açıklama

En yüksek kalitede maksimum güç bileşenlerini bir araya getiren termojenik bir yağ yakıcıdır. Servis başına, susuz kafein ile birlikte 420 mg acı portakal tozu, Cayenne , yeşil kahve ve fenilalanin ile birlikte tam tamına 500 mg yüksek dozda yeşil çay özü içerir.

Önemli Özellikleri

            Birçok ödüle laik görülmüş içerik

            Güzel tasarım

            Etkili kompleks formül

Son Kullanım Tarihi: 10.2022

Ne Zaman ve Nasıl Kullanmalıyım?

Her zaman kutu üzerindeki talimatlara uyunuz. Sabah uyandıktan sonra (ideal olarak kahvaltıdan en az 30 dakika önce) büyük bir bardak su ile bir porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detonator . İkinci porsiyonunuzu öğle yemeğinden 30 dakika önce alın. Egzersiz günleri ise, öğle yemeğinden önce antrenman yapıyorsanız, Grenade Thermo Detonatorü her zamanki gibi alın. Öğle yemeğinden sonra antrenman yapıyorsanız, ikinci porsiyonunuzu antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce alın. Yemeklerden 30 dakika önce alınan Grenade Thermo Detonator, daha mantıklı yiyecek seçimleri yapabilmeniz için iştahın azalmasını destekler. Egzersizden 30 dakika ila 45 dk önce alınan Grenade Thermo Detonator egzersiz performansını iyileştirir ve enerji için yağ kullanımını artırır.

NOT: Yatmadan önce 5 saat içinde egzersiz yaparsanız, uykusuzluk yapmaması için servisinizi yatmadan 5 saat önce alınız. Grenade Thermo Detonator, egzersiz seansınızın başlamasından itibaren 3½ saat içinde alındığı sürece, egzersiz performansı ve yağ yakma üzerinde olumlu etkilere sahip olmaya devam edecektir.

NOT: Toleransınızı değerlendirmek için ilk birkaç gün boyunca günde iki kez yalnızca bir kapsül almalısınız. Ardından, tüm etkilerini görmek istiyorsanız, günde iki kez 2 kapsül alın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız Grenade Thermo Detonator kullanmayı bırakın. Yalnızca 18 yaş ve üstü yetişkinler tarafından kullanım içindir.

En iyi Sonuçları Elde Etmek için Nasıl Bir Diyet Uygulanmalı?

Grenade Thermo Detonator sadece daha fazla yağ yakmanıza ve size enerji vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda abur cubur yeme isteğinizi azaltarak iyi bir diyete bağlı kalmanızı destkeler. En iyi yağ kaybı sonuçları için, diyetinizdeki tüm şekerleri azaltın ve nişastalı karbonhidrat alımınızı azaltın (bu nedenle daha az ekmek, hamur işleri, patates, pirinç, makarna, mısır vb. Yiyin). Ayrıca, her öğünde ve ara öğünde yağsız protein kaynaklı besinler tüketiniz. (balık, yağsız et, tavuk, yumurta ve protein takviyeleri gibi). Sürekli olarak kilo verene kadar şekerinizi ve nişastalı karbonhidratlarınızı azaltmaya devam edin. Açlığı daha da azaltmak ve genel sağlık ve bağırsak işlevi için bol miktarda yeşil ve nişastalı olmayan sebzeler tüketiniz.

Protein Tozu ile Kullanabilirmiyim?

Evet, Grenade Thermo Detonator ile Whey Protein Tozu (peynir altı suyu proteini) veya diğer Protein çeşitlerini birlikte almakta sorun yoktur. Peynir altı suyu proteini esasen özenle işlenmiş, yüksek proteinli doğal bir besindir.

Diğer Takviyelerle Kullanılır mı?

Grenade Thermo Detonator , kafein veya diğer uyarıcılar içermedikleri sürece diğer pek çok takviyeyle birlikte alınabilir.

Enerji ve Besin Öğeleri

                                                                                              1 servis ( 1 kapsul) 

                                                                                                Servis Sayısı: 100

Yeşil Çay Ekstresi (Camellia Sinensis)                                                 500 mg

Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium)                                                    420 mg

Kafein                                                                                                      225 mg

Capsicum Annum                                                                                  200 mg

Fenilalanin                                                                                               25 mg

Kavrulmamış Kahve Çekirdeği                                                              10 mg

 

 Grenade Glutamine 500 Gr

Grenade L-Glutamine 500 Gr Özellikleri

Marka: Grenade

Servis Miktarı: 1 Servis (5 gr)

Servis Sayısı: 100

 Kullanımı: Antrenman Günleri: 1 Ölçek ( 5 gr ) ürünü antrenmandan hemen  sonra, 1 ölçek Yatmadan önce  250 ml su veya meyve suyuyla Tüketebilirsiniz.

Antrenman Yapılmayan günler: 1 ölçek Yatmadan önce  250 ml su veya meyve suyuyla Tüketebilirsiniz.

Detaylı Açıklama

Glutamin, vücudumuzda en çok bulunan amino asitlerdendir. İskelet kasında bulunan serbest amino asitlerin %60'ından fazlasını oluşturur, bu da kas dokusunda oldukça yoğun olduğu anlamına gelir. Yoğun egzersizin ardından, L-glutamin seviyeleri önemli ölçüde düşer (%50'ye kadar). L-glutamin takviyesi, düzenli egzersiz yapan her ciddi sporcu için bir zorunluluktur.

Glutamin, kas büyümesine, performansına ve iyileşmesine katkıda bulunan birçok faydaya sahiptir:

Bunlardan ilki, L-glutaminin kas sağlığındaki rolü, kas yıkımını en aza indirmesi ve protein metabolizmasını iyileştirmesidir. L-glutaminin kas yıkımını önleyen anti-katabolik yeteneği, özellikle diyet yapan ve kas kütlesini korurken vücut yağını azaltmak isteyenler için faydalıdır.

İkinci olarak, L-glutamin bağışıklık sağlığı için etkili bir bileşiktir. Bağışıklık sistemlerinin tercih ettiği yakıt kaynağı L-glutamin olduğundan ve yoğun egzersiz sırasında seviyesi % 50'ye kadar düştüğü için , optimal kas performansını sürdürmek için bir zorunluluktur.

Son olarak, L-glutamin bağırsak sağlığının korunmasında çok önemlidir. Kas kazanmak, kilo vermek veya performansını iyileştirmek isteyen herhangi bir birey için bağırsak sağlığı çok önemlidir. Mevcut tüm takviyeleri alıyor ve iyi besleniyor olabilirsiniz, ancak vücudunuz bunu bağırsaklardan doğru şekilde emmiyorsa, sonuçları istenmeyen şekilde olabilir.

Önemli Özellikleri

%100 saf

Proteinojenik Amino Asit

Hızlı emilen ve kolay karıştırılabilir amino asit içeceği

Son Kullanım Tarihi: 06.2022

Enerji ve Besin Öğeleri

                                                                           1 servis (5 Gr)

                                                                               Servis Sayısı: 100

Enerji                                                                                      20 kcal

Karbonhidrat                                                                             0.0 g

Lif                                                                                                0.0 g

Protein                                                                                       5.0 g

Tuz                                                                                            0.00 g

Yağ                                                                                             0.0 g

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.